Makelaarskantoor Ons Huis
Makelaarskantoor Ons Huis staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Middelburg. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap in de onroerendgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en transparantie. Ons Huis legt de nadruk op maatwerk en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten binnen de woning- en bedri...
Current housing stock
-
- Available
Breeweg 55
4335AP Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
ESave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 400 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Veerseweg 36
4332BG Middelburg
€ 695.000 k.k.
€ 3.009/m²
Save as favorite- Living area
- 231 m²
- Land area
- 626 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
President Wilsonlaan 15
4334GA Middelburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
BSave as favorite- Living area
- 141 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Bastiaan de Langestraat 11
4351ND Veere
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Populierenlaan 14
4334CG Middelburg
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
ESave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 350 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Wagenaarstraat 14
4331CZ Middelburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.275/m²
Save as favorite- Living area
- 171 m²
- Land area
- 104 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (9)
Review platforms
BronscoresTotal score
9 total reviews
Funda
7 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
President Wilsonlaan 15
10Na een lange niet succesvolle zoektoch in een oververhitte huizenmarkt, heb ik besloten om Marcel, van Ons-huis in te schakelen. Marcel maakt een uitgebreide analyse en geeft een duidelijk indicatie wat een goede aankoopprijs zal zijn. In praktijk bleek dit waarheid, het was direct raak! Na het tekenen van het koopcontract is het contact goed bebleken, en is Marcel goed bereikbaar voor advies. Ik kan Marcel hartelijk aanbevelen !
-
Touwbaan 8
8Makelaar heeft ons naar volle tevredenheid begeleid bij de verkoop van het huis van ons mam. Nette advisering over inrichting voor bezichtigingen en de uiteindelijke onderhandelingen.
-
Nieuwstraat 56
10Translated by AIIt is the 2nd time we have taken this real estate agent for a ride and again to full satisfaction. Top!
-
Park de Griffioen 20
10Translated by AIA very friendly and accessible realtor who knows the region well. Gives valuable and sound advice. Keeps appointments, is easy to reach. We can definitely recommend this realtor for a purchase.
-
Koepoortstraat 17
10Translated by AIWe are very satisfied with the purchasing broker, the contact was very pleasant and the final result as well. The broker is highly recommended and is expert.
-
Sint Jorisstraat 9
10Translated by AIMarcel is just himself. A warm and honest person, friendly and skilled. And if the photos aren't good in one go, he simply has the photographer take another series of photos. Your home gets full attention and the best presentation. I would recommend Ons Huis to everyone!