Hugtenburg & de Vries Makelaars & Taxateurs
"U geeft ons de sleutel, wij zorgen voor de koper!"
Hugtenburg & de Vries makelaars staat bekend als een van de meest betrouwbare partijen in Haarlem en de omgeving. Onze ervaring en kennis van de lokale markt maken ons tot een vertrouwde partner voor zowel kopers als verkopers. In de afgelopen jaren hebben we met succes veel woningen in Haarlem verwerkt, dankzij onze duidelijke visie op de markt en een professionele aanpak. Onze benadering is transparant, met duidelijke afspraken en een...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zandvoortselaan 56
2106CR Heemstede
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schotlandstraat 66
2034LE Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Planetenlaan 76 II
2024ES Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dr. Schaepmanstraat 131
2032GE Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 6.875/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zonnehoek 139
2141DR Vijfhuizen
€ 279.500 k.k.
€ 6.987/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 40 m²
- Superficie du terrain
- 259 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 47 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (37)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
37 avis total
Funda
32 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Cornelis Visserstraat 19
8Contact was in eerste instantie in verband met aankoop van een nieuwe woning. Dat was vlot en er werd direct adequaat en met kennis van zaken gehandeld. Bij verkoop van woning dus ook voor Hugtenburg & De Vries gekozen. Net zo'n prettige ervaring: verkoopproces uitstekend begeleid, altijd goed bereikbaar voor beantwoorden van vragen en soepele verkoop uiteindelijk.
-
Zuidpolderstraat 184
10The Hugtenburg & de Vries team is amazing! Jorrit and his team made us feel very safe and well-informed throughout the entire sales transaction. We are extremely satisfied.
-
Prinses Beatrixplein 8 J
10We zijn goed geholpen. Veel contact gehad en zijn op een fijne manier door het hele proces heen begeleid.
-
Ingridtwee Krispijn
10 -
Engelandlaan 152
9Traduit par l'IALe contact a bien fonctionné. C'était une entreprise sympathique et on était bien informé concernant les visites, etc.
-
Plesmanlaan 8 II
8Traduit par l'IAJ'ai déjà travaillé avec l'agent immobilier pour l'achat de ma maison. Le contact était bon et j'ai été bien accompagné lors de la vente.
-
Tweede Vooruitgangstraat 32
9Traduit par l'IAJ'ai eu un agent immobilier très agréable dans tous les aspects. L'accompagnement par Jorrit était personnel, sérieux et agréable. Beaucoup de connaissances sur ce qui se passe actuellement. On fait aussi attention à et tient compte de ce dont j'ai besoin en tant que vendeur. Je peux recommander cet agent immobilier à tout le monde.