Parkhage Makelaars
"La plupart des courtiers impliqués dans le Sud-Kennemerland"
Parkhage makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aankoop of verkoop van uw woning. Wij zijn drie makelaars met één doel: u zorgvuldig en professioneel begeleiden in elke stap van het proces. Met een hart voor wonen en een hoofd voor zaken helpen wij u graag om de juiste keuze te maken. Onze kennis van de regio is uitgebreid, want wij wonen en werken in de mooiste plek van Nederland. In Haarlem, Heemstede, Bennebroek...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wasserij-Annalaan 55
2101PB Heemstede
€ 485.000 k.k.
€ 7.029/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schaepmanlaan 2
1985HJ Driehuis NH
€ 865.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 191 m²
- Superficie du terrain
- 431 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Van Tuyllweg 20
1981CL Velsen-Zuid
€ 1.235.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 630 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Provinciënlaan 7 D 16
2101SR Heemstede
€ 525.000 k.k.
€ 3.723/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Provinciënlaan 7 D 41
2101SR Heemstede
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zandvoorter Allee 156
2012WB Haarlem
€ 250.000 k.k.
€ 4.098/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (63)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
63 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Edisonstraat 38
9Het contact verliep erg prettig, Het was dezelfde als waar ik het huis van kocht jaren geleden dat voelde toen goed Van daar de keuze.
-
Lourens Costerstraat 8
10Prettig contact, ruimte voor eigen inbreng, altijd waardevolle feedback en kennis van de makelaar op alle punten welke horen bij een verkoopproces.
-
J. Michaëlpad 52
10Je toekomstige huis met goeie makelaar is zo belangrijk. Je koopt geen pakje botor . Parkhage makelaar weet gewoon met empathie en passie met eerlijke nuchtere humour waar ze over praten. Samen zijn we vele huizen wezen bekijken . Het team goed op elkaar in gespeeld. Zelfs telefonisch zijn de meiden toppers . Nee deze makelaar uitzondering op de regel. Gaan ze nog gewoon missen .
-
Van Leeuwenhoekstraat 5 0012
10Zeer tevreden over de service van Parkhage Makelaars. Als ik de verhalen hoor over andere Makelaars kan ik niks anders bedenken dan dat wij blij zijn Dan we voor Parkhage hebben gekozen. Vriendelijk, daadkrachtig en erg veel kennis in huis.
-
Javastraat 36
10Pieter heeft ons begeleid bij zowel de aankoop als verkoop van onze woning in Haarlem en dat hebben wij als heel prettig ervaren. Zijn rust, geduld en vriendelijkheid gaven ons veel vertrouwen in een toch spannend proces. Hij nam altijd de tijd om dingen duidelijk uit te leggen en dacht echt met ons mee. We voelden ons serieus genomen en goed begeleid van begin tot eind. Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking en raden Pieter en Parkhage dan ook zeker aan. …