Van der Kallen Makelaardij B.V.
"Votre agent immobilier pour les questions de logement à La Haye."
Een huis kopen of verkopen is een moment dat van belang is voor uw toekomst. Als makelaar ben ik er om u te begeleiden, met verstand en empathie. Ik luister naar uw wensen en geef eerlijk advies, zodat u zich veilig voelt in elke stap van het proces. Mijn doel is om de juiste woning te vinden of uw huidige woning zo effectief mogelijk te verkopen. Mijn expertise ligt in de regio Den Haag en omliggende gemeenten, waar ik me specialiseer...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Puttensestraat 46
2583PB Den Haag
€ 489.000 k.k.
€ 4.702/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 76 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Calandkade 161 T
2521AA Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 6.250/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 40 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Koekoeklaan 8
2566JS Den Haag
€ 575.000 k.k.
€ 5.374/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Forellendaal 602
2553KG Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 4.310/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Wormerveerstraat 138
2547XV Den Haag
€ 450.000 k.k.
€ 5.844/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Balsemienlaan 238
2555RH Den Haag
€ 490.000 k.k.
€ 4.712/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (34)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
34 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Weimarstraat 64
9Van der Kallen makelaardij is een kleine onderneming die tijd neemt voor jouw aan- of verkoop. Transparant is in communicatie en de zaken goed onder controle heeft!
-
Cornelis de Wittlaan 224
10Snelle reacties op vragen of telefoontjes, duidelijke uitleg bij bouwkundige keuring en ook nog heel prettig in de omgang.
-
Henriëtte van Soelenlaan 42
9Het contact met Van der Kallen was vanaf het begin prettig en heel goed en hij reageerde snel bij vragen. Gaf goede adviezen, wij zijn zeer tevreden.
-
Cornelis de Wittlaan 590
10Deskundig, flexibel en betrouwbaar. En een prettige samenwerking. Gewoon zoals het hoort, maar zoals het helaas lang niet altijd is.
-
Tuinfluiterlaan 1
10Emanuel is een zeer deskundig makelaar met een uitstekend gevoel voor de markt. Daarnaast is hij zeer plezierig in de omgang.
-
Louis Davidsstraat 63
10Prettige en persoonlijke begeleiding, mooi resultaat behaald. Duidelijk kennis van de markt. Aanrader!
-
Nicolaas Beetslaan 170
9Emanuel is een man die zijn vak verstaat. Hij heeft mij vlug en kundig geholpen met het aankopen van een huis in een onzekere huizenmarkt. Het ging bij mij vrij snel, maar ik heb alle vertrouwen er in dat hij langer de tijd voor mij genomen had als mijn situatie hier om gevraagd had. Hij kent de markt en heeft een scherp oog bij de bezichtiging. Je krijgt volledig het gevoel dat hij in jouw belang bezig is en hij zet de benodigde processen snel in gang. Ook is hij niet te beroer…