MIQA Makelt !
"L'équipe qui fait un peu plus pour vous !"
Ons kantoor is een plek waar u zich direct op uw gemak voelt. Of u nu even langs wilt komen voor een kop koffie of serieus wilt praten over uw woning, wij staan u graag bij. Wij helpen u met de juiste stappen om uw wensen te realiseren, of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren. Onze ervaring en kennis van de markt zorgen voor een doordachte aanpak, waarbij we ook de kleinste details niet over het oog laten. Wij werken dagelijks met...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Moerakkerdwarsstraat 3
7413RK Deventer
€ 315.000 k.k.
€ 4.200/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 76 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hazelaarserf 32
7437DJ Bathmen
€ 625.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laan van Westerkappeln 1
7437XG Bathmen
€ 535.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 381 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Olsterkampweg 2
8121CR Olst
€ 450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 232 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wethouder A.G. Dekkerlaan 12
8121GA Olst
€ 595.000 k.k.
€ 3.914/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 390 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Mensinksdijkje 28
7433AN Schalkhaar
€ 575.000 k.k.
€ 4.457/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 360 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (238)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
238 avis total
Funda
82 commentaires sur Funda
156 commentaires sur Google
-
Conradstraat 1
9Klein stroef instapje misschien maar absoluut fijn geadviseerd en ondersteund gedurende het hele proces. Bij alles was hulp mogelijk. Fijne persoonlijke benadering.
-
Edo Brouwer
10Tom en zijn team hebben mij goed geholpen met de verkoop van mijn woning.Alles snel en duidelijk voor elkaar,geen ruis op de lijn.Overdracht soepel en tegen een fair tarief.Aanrader!
-
Rinske Van brink
10Dit geweldige team heeft de woning vol enthousiasme en vakkundigheid voorgesteld en snel verkocht! We waren opzoek naar een fris en jong team die mee gaat met de tijd! Ook hebben ze als tussenpersoon gefungeerd toen 1 van onze huizen onderhands werd verkocht, ze denken enorm mee. Een absolute aanrader, staan altijd voor je klaar met antwoorden, stellen gerust en ontzorgen! 10☆!!
-
Langs de Wetering 3
10Enthousiast , deskundig, service gericht, jong & vlot team! Kwaliteit & prijs is goed in verhouding, de makelaar heeft een perfect plan om de woning zo aantrekkelijk mogelijk op de markt te zetten samen met een goede fotograaf! Het kantoor team staat altijd voor de klant klaar. Miqa is een echte aanrader!
-
Karel de Grotelaan 293
10Zeer goed begeleid door team Miqa bij de verkoop van mijn woning. Het contact verliep altijd soepel, duidelijk en leuk. Je merkt aan alles dat het team een geoliede machine is.