Rietgans. Makelaars in exclusief wonen
Rietgans. Makelaars in exclusief wonen is gespecialiseerd in de aan- en verkoop van onroerend goed in het hogere segment. Wij richten ons exclusief op de luxe woningmarkt en zijn daarmee uniek in de regio. Onze kernregio omvat Alkmaar, Bergen, Heiloo, Heerhugowaard, Langedijk en Schoorl. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, persoonlijk en geric...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Groeneweg 70
1817MP Alkmaar
€ 2.595.000 k.k.
€ 4.213/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 616 m²
- Superficie du terrain
- 1420 m²
- Chambres de coucher
- 11
-
- Disponible
Noorderkade 5 H
1823CJ Alkmaar
€ 495.000 k.k.
€ 6.188/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kroosakker 7
1723BA Noord-Scharwoude
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wulp 4
1722JC Zuid-Scharwoude
€ 1.295.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 176 m²
- Superficie du terrain
- 1419 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Koperwiek 14
1722DA Zuid-Scharwoude
€ 995.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 576 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Molenvaart 244
1764AX Breezand
€ 1.189.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 301 m²
- Superficie du terrain
- 1575 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (68)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
68 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Mevr. Anneroos Vogel
9Top makelaar, fijne kundige begeleiding van Ron en Brigitte, zetten zich beide volledig in voor een goed resultaat!
-
Westerdelle 11
10Totale ontzorging. Rietgans makelaars kent de regio en de markt als geen ander. En heeft een goede relatie met collega makelaars. Het is een buitengewoon prettige ervaring en een aanrader.
-
Noordervaart 41
10Ron en Brigitte Verschoor van Rietgans Makelaars hebben ons (weer) prima begeleid bij de verkoop van onze woning. De samenwerking en de communicatie, alsmede de professionele aanpak heeft ons opnieuw tot tevredenheid gestemd. Echt een aanrader! Sylvia en Paul Vonk
-
Molenstraat 38
9Vriendelijk team van deskundige mensen , goede begeleiding en support. Reageren snel ook in het weekend