LEV Makelaardij
"ENSEMBLE, NOUS RÉALISONS VOS DÉSIRS DE LOGEMENT"
Bij LEV Makelaardij in Ede staat persoonlijk contact centraal. Wij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren over het verkoop- en aankoopproces. Tijdens een oriënterend gesprek bespreken we uw wensen en beantwoorden wij al uw vragen. Onze benadering is transparant en eerlijk, zonder verborgen kosten of kleine lettertjes. Wij bieden een volledig dienstverleningspakket aan, dat zowel voor de verkoop als aankoop van uw woning gesch...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Washingtondreef 28
6716MP Ede
€ 395.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Detmarlaan 24
6711MP Ede
€ 475.000 k.k.
€ 5.278/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Panoramaweg 27 R B17
6721MK Bennekom
€ 129.000 k.k.
€ 2.480/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kieftveen 18 355
3781PP Voorthuizen
€ 125.000 k.k.
€ 4.032/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 31 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Jan Linsestraat 26
6717JW Ede
€ 485.000 k.k.
€ 4.619/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Grotestraat 149
6711AL Ede
€ 249.000 k.k.
€ 6.073/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 41 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Laan van de Bevrijding 14
9Met veel geduld (24 bezichtigingen) is ons huis heel goed verkocht! Goed contact met Rob en zijn team. Met veel geduld en enthousiasme heeft hij ons ontzorgd.
-
Jufferswaard 15
8Deskundige begeleiding, geven goede adviezen, ze staan open voor en luisteren naar de wensen van de klant, waardoor er n goede afstemming is. Ik kan Lev makelaardij beslist aanbevelen!
-
Nieuwe Kazernelaan 51
10Het was een prima contact wederzijds het klikte gelijk. Wij zijn overal geweldig mee geholpen. Even een belletje en ze waren er Zeer sterk aan te bevelen. Een super Team
-
Jacob van Campenlaan 60
8Het contact liep heel soepel. Vragen werden snel beantwoord en ik werd goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Floreslaan 62
10Alles tot in de puntjes geregeld door LEV makelaardij! Van harte aanbevolen. Deze makelaar neemt de verkoop van een project iedere keer weer serieus.
-
Leeghwaterstraat 74
8Traduit par l'IALe contact avec le courtier était informel et il y avait des lignes courtes. C'était très agréable pour nous. Il savait également immédiatement comment il souhaiterait mettre notre maison sur le marché. Ces aspects nous ont donné un bon sentiment. Cependant, pendant le processus, nous avions l'impression que nous devions prendre l'initiative, car notre maison n'avait pas la plus haute priorité. Cela va, mais nous avions été promis autre chose. Toutefois, très satisfait du courtier et nous le recommanderions certainement !