Zielman Makelaardij O.Z. | Qualis
"Zielman ; depuis 1989, le courtier en biens immobiliers de maisons de qualité !"
Zielman Makelaardij staat sinds 1989 voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van een woning in Putten en omgeving. Met meer dan 35 jaar ervaring leggen wij de nadruk op kwaliteit, integriteit en een duidelijke werkwijze. Ons team begeleidt u vanaf het eerste gesprek tot de overdracht bij de notaris, met aandacht voor elke stap van het proces. Wij combineren vakmanschap en creativiteit om maatwerk te leveren, met geb...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Veenwaterweg 3 8
3881RM Putten
€ 345.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- 595 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Haverstraat 35
3882GX Putten
€ 469.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Korenlaan 6
3881DA Putten
€ 695.000 k.k.
€ 5.187/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 695 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Conny Heijmansstraat 3
3882WX Putten
€ 517.000 k.k.
€ 4.238/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lariksstraat 15
3881EK Putten
€ 595.000 k.k.
€ 7.169/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Chansondreef 35
3845GE Harderwijk
€ 539.000 k.k.
€ 4.347/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Stationsstraat 9
10Wat een geweldige makelaars, deskundig, denken echt met je mee en ook super aardig, één woord fantastisch!!
-
Pancratiushof 68
9Deskundig, snel, goede begeleiding en prettige samenwerking. Alles snel en correct afgehandeld. Ben zeer tevreden over deze makelaardij.
-
Mirjam Peters
10Na het overlijden van onze ouders hebben Heleen en Relly van Zielman Makelaardij ons uitstekend geholpen bij de verkoop van hun huis. Professioneel, zeer betrokken en altijd duidelijk in de communicatie. We voelden ons gehoord en goed begeleid in een emotionele tijd. Een makelaar die we van harte aanbevelen.
-
Abdinckhofstraat 22
10Nadat we ons nieuwe huis gekocht hadden, hebben we deze makelaar ook gevraagd om ons huis te verkopen. De makelaar hield ons goed op de hoogte ook al was de situatie soms erg spannend. Wij zijn goed tevreden!
-
Bato'sweg 12
9Het contact verliep erg prettig, ook als het over randzaken ging. Reacties zijn er ook erg snel. We zijn erg tevreden.
-
Zuiderzeestraatweg 121
9Wij hebben de samenwerking met Zielman erg prettig ervaren. De contacten verlopen professioneel en doortastend. Wij hebben een gemerkt dat afspraak is afspraak nog bestaat en communicatie duidelijk en transparant kan verlopen. Wij raden iedereen aan om bij aankoop of verkoop contact met team Zielman op te nemen.