Meijer Makelaardij
Meijer Makelaardij offre un service immobileriable et personnalisé à Boskoop et dans les environs. Grâce à une connaissance approfondie de la région et des années d'expérience dans le métier, nous assurons une transition fluide de l'appartement et la confiance. Nous offrons un accompagnement soigneux lors de la vente et de l'achat d'appartements, avec un accent sur la transparence et l'attention personnalisée. Notre expertise est renfor...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Voorweg 14 A
2391AB Hazerswoude-Dorp
€ 735.000 k.k.
€ 4.324/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 839 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Zonnedauw 47
2771RL Boskoop
€ 450.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Draaistok 64
2771MW Boskoop
€ 530.000 k.k.
€ 4.240/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 114 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Zuidkade 37
2771DP Boskoop
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Bellefleur 2
2771PG Boskoop
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 264 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Noordeinde 277
2771WP Boskoop
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
24 commentaires sur Google
-
Richard Ammerlaan
10Als kopende partij hebben wij een huis aangekocht waarbij Pieter als verkoopmakelaar optrad. Naast de transparante en snelle communicatie heeft Pieter ons ook geadviseerd over de buurt, de scholen, kinderopvang en overige instanties in de buurt. Dit alles zorgde voor een zeer comfortabele overdracht waarin wij compleet ontzorgt een huis konden aankopen. Pieter is een zeer profesionele en integere man die verder kijkt dan de cijfers en graag de beide partijen tevreden wil stellen. Hierom raden wij Pieter dan ook ten zeerste aan voor ieder die een huis wil (ver)kopen. Pieter, hartelijk dank voor je service.
-
Patricia Van Lieshout
10Fijne menselijke makelaar, die ons goed geholpen heeft bij de verkoop van ons huis! Denkt met je mee en geeft advies. Heeft ons zelfs bijgestaan bij problemen met ons aangekochte huis. Een topper!
-
Wim Rietveld
10Wij zijn prima geholpen bij de verkoop van ons huis en kregen ook nog een tip over een appartement wat beschikbaar was voor ons. Kortom een aanrader deze makelaar. Wim en Ekka Rietveld
-
Lidia Brandsma
10Pieter is een buitengewone makelaar, altijd professioneel en vakkundig. Hij staat altijd klaar om je te helpen met al je vragen en zorgt ervoor dat het proces soepel verloopt. Dankzij zijn expertise hebben wij met vertrouwen ons huis verkocht. Ik kan Pieter dan ook van harte aanbevelen aan iedereen in Boskoop en omgeving die op zoek is naar een betrouwbare makelaar.