Meijer Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Boskoop en de omgeving. Met een diepe kennis van de regio en jarenlange ervaring in het vak, zorgen wij voor een soepele overdracht van woning en vertrouwen. Wij bieden zorgvuldige begeleiding bij de verkoop en aankoop van woningen, met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht. Onze expertise wordt versterkt door het VastgoedCert-certificaat, wat aan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Voorweg 14 A
2391AB Hazerswoude-Dorp
€ 735.000 k.k.
€ 4.324/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 839 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zonnedauw 47
2771RL Boskoop
€ 450.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Draaistok 64
2771MW Boskoop
€ 530.000 k.k.
€ 4.240/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zuidkade 37
2771DP Boskoop
€ 315.000 k.k.
€ 2.864/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bellefleur 2
2771PG Boskoop
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Noordeinde 277
2771WP Boskoop
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
24 reviews op Google
-
Richard Ammerlaan
10Als kopende partij hebben wij een huis aangekocht waarbij Pieter als verkoopmakelaar optrad. Naast de transparante en snelle communicatie heeft Pieter ons ook geadviseerd over de buurt, de scholen, kinderopvang en overige instanties in de buurt. Dit alles zorgde voor een zeer comfortabele overdracht waarin wij compleet ontzorgt een huis konden aankopen. Pieter is een zeer profesionele en integere man die verder kijkt dan de cijfers en graag de beide partijen tevreden wil stellen. Hierom raden wij Pieter dan ook ten zeerste aan voor ieder die een huis wil (ver)kopen. Pieter, hartelijk dank voor je service.
-
Patricia Van Lieshout
10Fijne menselijke makelaar, die ons goed geholpen heeft bij de verkoop van ons huis! Denkt met je mee en geeft advies. Heeft ons zelfs bijgestaan bij problemen met ons aangekochte huis. Een topper!
-
Wim Rietveld
10Wij zijn prima geholpen bij de verkoop van ons huis en kregen ook nog een tip over een appartement wat beschikbaar was voor ons. Kortom een aanrader deze makelaar. Wim en Ekka Rietveld
-
Lidia Brandsma
10Pieter is een buitengewone makelaar, altijd professioneel en vakkundig. Hij staat altijd klaar om je te helpen met al je vragen en zorgt ervoor dat het proces soepel verloopt. Dankzij zijn expertise hebben wij met vertrouwen ons huis verkocht. Ik kan Pieter dan ook van harte aanbevelen aan iedereen in Boskoop en omgeving die op zoek is naar een betrouwbare makelaar.