Staete - Drunen
"Spécialistes du logement qui vont plus loin"
Iedere woonsituatie is anders en verdient aandacht. Of je nu wilt kopen, verkopen of financieren, de woonspecialisten van Staete staan voor je klaar met persoonlijk advies en gedetailleerde inzichten. Ze helpen je om zorgeloos verhuizen, een huis goed verkopen of met gerust hart een nieuw huis kopen. Met lokale kennis en regionale verbondenheid staan de specialisten van Staete voor in al hun expertise. Van marketing tot juridisch, makel...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Beethovenlaan 64
5151LJ Drunen
€ 400.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kastanjelaan-West 180
5151ZX Drunen
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 370 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Trompstraat 17
5151NA Drunen
€ 625.000 k.k.
€ 3.765/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 285 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Van Speijkstraat 7
5151MD Drunen
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Burgemeester Steinbachstraat 25
5151BV Drunen
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.733/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 243 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Prins Bernhardstraat 43
5151VA Drunen
€ 449.000 k.k.
€ 3.207/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 206 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (124)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
124 avis total
Funda
50 commentaires sur Funda
74 commentaires sur Google
-
Willem Alexanderstraat 3
10Prima geholpen, goed op de hoogte gehouden. Prettig contact met deskundige mensen. Whatsapp groep werkt perfect.
-
Amerikalaan 30
8Fijn contact met makelaar, door het snelle handelen en fijn advies ons huis in Drunen snel verkocht!
-
Sr Pl
10Goede en vriendelijke service. Alle afspraken correct nagekomen en zeer tevreden over vluge levering en verhouding prijs/kwaliteit!
-
Izaak Pluczenik
10Zeer tevreden over de service van Kantoor Express. Vooral hun online service is echt top: eenvoudig bestellen en een groot aanbod, zowel in kantoorbenodigdheden als in kantoormeubelen en stoelen. Snelle en professionele service. Zeker een aanrader!
-
Eli Kenig
10Als klant ben ik zeer tevreden over hun online service. Je vindt er alles, van kantoorbenodigdheden tot meubels en bureaustoelen, en de service en levering zijn uitstekend.
-
c r
10We hebben al ons kantoormeubilair bij Kantor Express gekocht; uitstekende kwaliteit, goede prijs, vriendelijke service!
-
goda Info
10Uitstekende service, goede prijs, een echte aanrader!
-
Primulastraat 23
10Fijne begeleiding gehad met de verkoop van ons huis. Zeer betrokken en korte lijntjes. Verkoop is snel en prettig verlopen.
-
Hogeweg 5
10Contact met de makelaar en het hele team eromheen was ontzettend goed en fijn. We werden via de app en telefonisch goed op de hoogte gehouden en geholpen. Bij vragen kregen we heel snel antwoord. We zijn niet van plan om snel nog een keer te verhuizen, maar stel dat kiezen we zonder nadenken nog een keer voor staete. Ontzettend bedankt!