Oomen Makelaardij & Taxaties Zaltbommel
In Zaltbommel staat Oomen Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u zorgvuldig en efficiënt bij het verkopen of kopen van uw woning. Onze ervaring en passie voor de regio zorgen voor een geruststellende partner bij uw vastgoedtransactie. Wij bieden diensten als verkoop, taxaties en financieel advies aan. Onze werkwijze is transparant, gedet...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Pr Julianastraat 58
5301PH Zaltbommel
€ 495.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 330 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hertog Karellaan 69
5302VR Zaltbommel
€ 669.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tolstraat 4 b
5301AX Zaltbommel
€ 475.000 k.k.
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Steenweg 72 c
5301HN Zaltbommel
€ 675.000 k.k.
€ 3.516/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 192 m²
- Superficie du terrain
- 489 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Buitentuin 97
5301WP Zaltbommel
€ 540.000 k.k.
€ 3.857/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hertog Karellaan 33
5302VP Zaltbommel
€ 525.000 k.k.
€ 5.469/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Big Brother
2Uiterst onprofessioneel en misleidend. In 2025 ontvingen wij een schriftelijke bevestiging per e-mail dat het huis aan ons was toegewezen. Twee dagen later trokken zij dit in met als reden dat de verhuurder van gedachten zou zijn veranderd. Toen wij direct contact opnamen met de verhuurder, gaf hij aan dat de makelaars hem hadden verteld dat “Peter” deze beslissing had genomen. Of dit nu uit financieel gewin of discriminatie jegens buitenlanders voortkwam, dit makelaarskantoor had er geen moeite mee om de plannen van een gezin te verwoesten. Oneerlijk, onbetrouwbaar en niet te vertrouwen.
-
Kempkesstraat 11
9Persoonlijk contact is waanzinnig, zowel Peter als Natasja zijn we super enthousiast over! De lijntjes zijn kort
-
Pouwekamp 8
9Er werd een afspraak gepland voor een beoordeling van het in verkoop te nemen huis. Bij deze afspraak werden de aandacht aspecten goed beoordeeld en doorgenomen. Bezichtigingen werden in overleg gepland en afspraken werden steeds goed teruggekoppeld. Ook werd dit in "Move" vermeld, zodat je eea. kan terugkijken. De uiteindelijke gunstige verkoopprijs is mede tot stand gekomen door de marktkennis van de makelaar. De koopovereenkomst werd vlot opgesteld. Bij de overdracht werd all…
-
Bisschop Ludgerstraat 44
9Wij hebben vanaf de eerste kennismaking het contact heel prettig gevonden. Wij kregen meteen de indruk dat onze wensen en plannen direct opgepakt werden. Er werd met ons meegedacht , er was een transparante communicatie, en door alle medewerkers van makelaardij Oomen werd er op een prettige manier gecommuniceerd en kregen we een perfecte begeleiding. Wij kijken met een goed gevoel terug op het hele proces van verkoop van onze woning t/m de aankoop van ons nieuwbouw appartemen…