Bart uw makelaar
Als full-service makelaarskantoor in Tilburg staan we voor je klaar met vertrouwen en expertise op elke stap van de woningmarkt. Of je nu wilt verkopen, kopen of een taxatie nodig hebt, wij bieden persoonlijke en gedetailleerde begeleiding. Onze focus ligt op transparantie, professionaliteit en het bereiken van optimale resultaten voor onze klanten. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op t...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kasteel Heeswijkstraat 20
5037HM Tilburg
€ 359.000 k.k.
€ 4.488/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgemeester Suijsstraat 8
5037MD Tilburg
€ 649.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan Aartestraat 32
5017ED Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 4.775/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Commelinplein 9
5014KN Tilburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.740/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Deken Botsstraat 8
5046KB Tilburg
€ 399.000 k.k.
€ 3.729/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Raaltestraat 29
5035CB Tilburg
€ 335.000 k.k.
€ 3.941/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (195)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
195 avis total
Funda
122 commentaires sur Funda
73 commentaires sur Google
-
Lieke Wingens
10Marlies heeft ons goed geholpen bij de aankoop van ons nieuwe huis en bij de verkoop van ons oude huis. Ze is goed bereikbaar, communiceert prettig en heeft ons goed kunnen adviseren. We zijn erg blij met ons nieuwe huis!
-
Duifstraat 35
10Traduit par l'IABart et son équipe nous ont accompagnés de manière excellente tout au long du processus de vente de cette maison.
-
Kruisstraat 11
9Bart is attent en duidelijk in communicatie. Bij een volgende huis zouden we zeker opnieuw voor Bart en zijn team kiezen.
-
Trappistenstraat 43
9Bart & team heeft heel goed geholpen in de verkoop van mijn huis. Alles verliep vlot en hij is goed bereikbaar, erg betrokken, en meedenkend. Een top makelaar!
-
Ridderstraat 32
10Enorm fijne makelaar gehad aan Bart en zijn team! Goed bereikbaar, hadden altijd meteen antwoord op onze vragen en goede tips bij het op de markt brengen van ons huis. Geen moeilijke taal of om de hete brij heen draaien maar duidelijk en eerlijke communicatie. Zou je deze makelaar aanbevelen? Zeker, zelfs al enkele keren gedaan in de afgelopen periode!
-
Kasteel Heeswijkstraat 7
10Bart is uniek in zijn aanpak en inzicht Ik zou hem iedereen aanraden Kortom wil je je huis verkopen omgeving Tilburg twijfel niet Ga voor BART UW Makelaar
-
Stellenboschlaan 25
10Christianne en Bart, enorm bedankt weer voor het hele fijne traject. Jullie betrokkenheid is enorm fijn en jullie nemen de tijd voor uitleg/advies. De communicatie omtrent alles verloopt soepel en jullie reageren super snel (ook in de avonden/weekenden). Nogmaals heel erg dank!