Hulsebosch Makelaardij b.v.
Hulsebosch Makelaardij is sinds meer dan 50 jaar actief op de woningmarkt en staat als oudste makelaarskantoor in het Westland bekend. Met een klein en hecht team zorgen wij voor een persoonlijke aanpak en flexibele werkwijze. Onze jarenlange ervaring met het Westland en de omgeving stelt ons in staat u uitstekend te adviseren bij de aan- of verkoop van uw woning. Bovendien zijn wij gespecialiseerd in bedrijfsonroerend goed, waaronder k...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Das 20
2693EN 's-Gravenzande
€ 639.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan Barendselaan 195 A
2685BS Poeldijk
€ 575.000 k.k.
€ 4.873/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zwartendijk 29
2681LN Monster
€ 1.195.000 k.k.
€ 5.064/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 236 m²
- Superficie du terrain
- 1015 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Emmastraat 84 A
2681RS Monster
€ 795.000 k.k.
€ 6.360/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Dovenetel 24
2671WL Naaldwijk
€ 495.000 k.k.
€ 3.928/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Noordkaper 15
2673CC Naaldwijk
€ 615.000 k.k.
€ 4.960/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
55 commentaires sur Google
-
Roxanne Koot
10Hele goede ervaring gehad. Geeft goede informatie en adviseren het juiste wat bij ons past.
-
saša Puklavec
10Zeer aan te bevelen makelaardij en assurantien, vriendelijk, bekwaam, open, transparant, duidelijk, behulpzaam. Met het verkopen van een huis tot het kopen van een huis daarin word men goed begeleid en met alles gaande weg goed op de hoogte gehouden. Ik ben zeer tevreden over Hulsebosch, hartstikke bedankt voor alles, ben super blij. Groeten Sas en Sen
-
John Damen
8 -
Kim H
10Fijn om hier een verzekeringspakket te hebben. Bij vragen of aanpassen pakket kan je altijd terecht voor vragen per mail of telefonisch of een op locatie gesprek en wordt er samen gekeken naar wat er past bij je als verzekeringspakket. Verder heb je hierbij ook geen werk met pakketen uitzoeken en prijzen vergelijken, dit wordt allemaal voor je gedaan. Ik heb hier al een heel wat jaren mijn verzekeringspakket lopen en altijd tevreden.
-
Alen Ha
2Uitermate onprofessioneel en amateuristisch. Communiceert helemaal niet met ons aankoopmakelaar die hem notabene heeft aangedragen. Zeer ontevreden met zijn houding. Mensen ga met een groot boog om dit bedrijf heen.
-
Tomatenlaan 6 K
9Hulsebosch is een ervaren makelaar. je krijgt heel snel antwoord op je app/mail. Ik zou deze makelaar zeker aanraden.