Koningsstede Makelaardij
"Expert et expérimenté !"
In uw woonomgeving bouwt u een veilige en comfortabele thuis. Het nemen van de juiste beslissingen is daarbij van groot belang. U heeft hierbij het voordeel dat u terechtkan bij een partij met uitgebreide ervaring in de woningmarkt. Bij Koningsstede Makelaardij staat uw woonwens centraal. Wij combineren kennis en passie voor de woningsector om u te begeleiden bij elke stap. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huur, wij staan voor u kla...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Celsiusstraat 18
7316KN Apeldoorn
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Loseweg 242
7315HD Apeldoorn
€ 899.000 k.k.
€ 4.967/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gooiland 39
7325ZS Apeldoorn
€ 495.000 k.k.
€ 3.694/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Meerpaal 8
7325NA Apeldoorn
€ 549.500 k.k.
€ 4.132/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 244 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vliststraat 2
7333MV Apeldoorn
€ 399.500 k.k.
€ 4.756/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Jachtlaan 251
7312GP Apeldoorn
€ 625.000 k.k.
€ 4.223/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 267 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (138)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
138 avis total
Funda
104 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Hermanos M
2Wij hebben via Koningstede een woning gekocht, maar onze ervaring met Marcel Heppen was helaas erg teleurstellend. Tijdens het proces merkten wij meerdere keren dat afspraken en communicatie niet duidelijk verliepen. Daardoor ontstond bij ons weinig vertrouwen. Wij raden daarom aan om extra alert te zijn wanneer je een woning koopt of verkoopt. Voor ons voelde de begeleiding niet betrouwbaar en werden belangrijke zaken niet goed opgepakt. Juist bij zo’n grote stap verwacht je eerlijkheid, duidelijkheid en goede ondersteuning, en dat hebben wij gemist. Ons advies: denk goed na voordat je met Marcel Heppen in zee gaat
-
Prins Willem-Alexanderlaan 944 A
10Fijn team die met je meedenken en je goed op de hoogte houden van de ontwikkelingen tijdens het verkoopproces. Bedankt Johathan en dames!
-
Tyas Nauta
10Het team en Jonathan van Koningsstede Makelaardij hebben mijn vrouw en ik goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Transparant en snel. Tevreden met de manier waarop het proces is verlopen.
-
Lena Vermees
6Onze ervaring met deze makelaar was wisselend. In het traject miste ik op meerdere momenten duidelijke communicatie en consistentie in afspraken. Dat gaf ons niet altijd het gevoel van betrouwbaarheid. Daarnaast vond ik de representatie en afstemming richting betrokken partijen soms minder professioneel dan verwacht. Uiteindelijk het huis goed verkocht