Karin Meier Mattern Makelaars
"Votre agent immobilier NVM habitué dans un nouveau look !"
Karin Meier Mattern Makelaars is een NVM-kantoor dat u verzekert van een professionele en betrouwbare begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Met meer dan 20 jaar ervaring in Tilburg en omliggende regio’s staat Karin voor een persoonlijke aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Zij is geregistreerd als makelaar en taxateur, wat betekent dat u zeker weet van een degelijke marktkennis en ervaring. Bij KMM Makelaars wordt elke...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Veldhovenring 40 08
5041BC Tilburg
€ 285.000 k.k.
€ 5.278/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vriezenveenstraat 77
5036VG Tilburg
€ 589.000 k.k.
€ 4.034/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Hendrik van Tulderstraat 38
5046NC Tilburg
€ 299.000 k.k.
€ 6.102/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 49 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Megenstraat 83
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.864/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Scharwoudestraat 108
5035LN Tilburg
€ 345.000 k.k.
€ 6.635/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- 90 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Melickstraat 69
5045KZ Tilburg
€ 675.000 k.k.
€ 4.383/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 337 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Mostheuvelstraat 119
10Karin is een hele betrokken en enthousiaste makelaar, met een realistische maar ook open kijk op de huizenmarkt. Ze is transparant en ze denkt mee, houdt de voortgang goed bij. Wij zijn super tevreden. Ook haar assistent heeft ons goed geholpen met styling advies en de mooie brochure. Complimenten.
-
Overlangelstraat 14
9We hebben altijd goed contact gehad met duidelijke communicatie. Karin heeft ons goed geholpen en is altijd heel betrokken geweest. Ook als het in de praktijk niet allemaal volgens het plan verliep.
-
Hendrik van Tulderstraat 42
10Karin is een enthousiaste en vriendelijke makelaar. Erg tevreden over het verloop van de verkoop van mijn appartement!
-
Willem Barendszstraat 4
10Wat een fijne begeleiding hebben wij gehad van Karin Makelaar, alles was duidelijk en helder. De communicatie was top.
-
Johannes Vermeerstraat 17
9Goede, heldere communicatie in zowel voorbereidend traject, als tijdens bezichtigingen en onderhandelingsproces. Komt afspraken na. Weet mensen op hun gemak te stellen.
-
Valkenswaardstraat 34
10Fijen makelaar die met je mee denkt en realistisch is hoe je je huis het beste op de markt kunt zetten
-
Schipluidenlaan 211
10Vanaf het begin verliep alles zeer gemoedelijk. Maar vooral de tips en doorzettingsvermogen van Karin geweldig, ook toen het met de tegenpartij de financiën niet wordt geaccepteerd wist Karin daarvoor ook een oplossing. Dus zoek je iemand aan wie je huis in goede handen geeft is deze makelaar zéér zeker aan te raden.