Westeneng Verbeek Makelaardij
"Connaissance locale et force régionale"
Westeneng Verbeek Makelaardij, opgericht in 2009, staat voor een team van gedreven professionals die samenwerken om dagelijks het beste resultaat voor opdrachtgevers te behalen. Onze aanpak is gebaseerd op respect en betrokkenheid, net zoals wij zelf behandeld willen worden. Dit heeft geleid tot een gemiddelde klanttevredenheid van 9,1 en veel herkenning in ons werkgebied. Onze vestigingen in Bussum, Hilversum, Kortenhoef en Baarn geven...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jonkheer Sixhof 25
1241CR Kortenhoef
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 206 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hazenest 10
1241HZ Kortenhoef
€ 479.000 k.k.
€ 4.790/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dodaarslaan 69 GA08
1241XH Kortenhoef
€ 45.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- 18 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Middenstraat 121 a
1381XC Weesp
€ 530.000 k.k.
€ 6.974/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Zuidereinde 2
1243KE 's-Graveland
€ 650.000 k.k.
€ 4.333/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 395 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Ireneweg 10
1241XX Kortenhoef
€ 450.000 k.k.
€ 5.357/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 182 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (77)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
77 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Nancy Moerman
10Ja, wat een ontzettend goede ervaring was dit! Arwin, maar ook zijn collega's, zeer professioneel, goede bereikbaarheid én communicatie. Ze waren allen goed op de hoogte wat er speelde rond onze verkoop. We hadden ook wat onverwachte uitdagingen rond het benodigde papierwerk voor oa de notaris. Dat werd vlot en vakkundig opgelost. Een hele fijne ervaring rond de verkoop van ons huis. Dank jullie wel!
-
Zuidsingel 113
10Vanaf het eerste moment een goede klik. Komt vast door gevoel voor humor en lekker op één lijn van gedachten kunnen wisselen.
-
Roy Kroon
10Bij Westeneng Verbeek terecht gekomen voor verkoop appartement, mede vanwege zakelijke maar tegelijk ook persoonlijke uitstraling. Aanpak was goed, communicatie snel en duidelijk en heeft geleid tot een snelle verkoop met een prijs duidelijk boven verwachting. Alles netjes afgehandeld.
-
Kevin Meijer
10Professionele en betrouwbare partij. Zowel aankoop als verkoop vlekkeloos verlopen. Groot compliment voor Margriet onze makelaar.
-
Schakel 23
9Het was steeds een fijn contact met de makelaar en de medewerkers van het kantoor, Snelle reacties op vragen en constant meedenken en goede service ! Ik zou dit makelaars kantoor zeker aanbevelen @
-
Nieuw-Loosdrechtsedijk 140
9Prima ondersteuning gehad. We zijn tevreden over Westeneng Verbeek Makelaardij Kortenhoef. Ook zag de presentatie op funda er goed uit!