T&A Van Es, wij staan altijd voor u klaar!
"Nous sommes toujours prêts pour vous !"
Nous vous aidons à (ver) vendre votre maison avec professionnalisme et engagement. Avec plus de quinze ans d'expérience dans l'immobilier, nous sommes prêts à réaliser vos souhaits. Que ce soit la présentation de votre maison, l'étude des plans d'aménagement ou l'établissement et la vérification d'un acte de vente, nous veillons à une expérience fluide et sans stress. Notre approche full-service assure des accords clairs et une démarche...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Frans Halslaan 32
3925XK Scherpenzeel
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ruitenbeekskamp 13
3925TJ Scherpenzeel
€ 585.000 k.k.
€ 4.270/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Burg Röell-laan 7
3925BB Scherpenzeel
€ 800.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 196 m²
- Superficie du terrain
- 586 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Druivenkamp 9
3925KP Scherpenzeel
€ 600.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 303 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Barneveldseweg 41
3925TA Scherpenzeel
€ 650.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 570 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Prinsenlaan 11 b
3925BL Scherpenzeel
€ 285.000 k.k.
€ 6.951/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 41 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (116)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
116 avis total
Funda
98 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Stationsweg West 45 C
10T&A van Es: Topservice! Een deskundig team die de markt door en door kent. De sfeer is heel gemoedelijk en laagdrempelig, zonder in te leveren op professionaliteit. Zeker een aanrader!" Was blij met ze!
-
Geerhoek 24
9Gerben en collega's zijn optimaal op de hoogte van de lokale markt en verkopen je huis met heel veel enthousiasme en kennis!
-
Graaf van Bentheimlaan 14
8Prima gelopen is aan te bevelen, vriendelijkheid en duidelijkheid en lekker eenvoudig en helder de gesprekken
-
Ereprijslaan 7 E
9In het verleden de garage ook via deze makelaar aangekocht en waar ik een prettige ervaring mee had vandaar hem ook ingeschakeld voor de verkoop.
-
Prinsenlaan 58
8Fijn contact, korte lijnen, goede service. Ook mochten we een verhuiswagen lenen zonder kosten om dingen naar de stort te brengen
-
Dorpsstraat 58
7Bij de kennismaking kregen we een goede indruk van de makelaar. Nadat de woning op de markt kwam was er toch geregeld sprake van misverstanden op communicatie gebied, via de app was niet meteen duidelijk met wie van het team we te maken hadden. Ook een aantal foutjes in het koopcontract die opgelost moesten worden, verkeerd betekende courtage. Niet ernstig allemaal maar wel van dien aard dat onze eerste indruk niet overeen stemde met de praktijk.
-
Prinsenlaan 62