Rodenburg Makelaars
"Nous connaissons chaque trottoir de votre quartier."
Rodenburg Makelaars staat al sinds 1930 voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de makelaardij. Met vestigingen in Apeldoorn, Zwolle en Deventer bieden we ondersteuning bij de verkoop of aankoop van een woning of bedrijfspand. Onze lokale kennis van de regio, inclusief dorpen als Twello, Hattem en Dalfsen, maakt ons uniek in het vinden van de juiste match tussen klant en woning. Ons team is actief op de markt, met een breed netwerk van...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Steenhouwersdonk 114
7326ME Apeldoorn
€ 427.500 k.k.
€ 3.750/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 161 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Waldeck-Pyrmontstraat 22
7315JJ Apeldoorn
€ 789.500 k.k.
€ 5.805/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 556 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bandalaan 17
7314BR Apeldoorn
€ 790.000 k.k.
€ 2.937/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 269 m²
- Superficie du terrain
- 740 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Veenweg 32
7336AG Apeldoorn
€ 798.500 k.k.
€ 6.049/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 683 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Aquamarijnstraat 57
7314HX Apeldoorn
€ 695.000 k.k.
€ 6.683/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 322 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Edisonlaan 216
7316JR Apeldoorn
€ 369.000 k.k.
€ 4.500/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (141)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
141 avis total
Funda
92 commentaires sur Funda
49 commentaires sur Google
-
Hoge Dries 14
9We zijn uitstekend geholpen en geadviseerd door Rodenburg. Communicatie met secretariaat was ook erg goed, geplande bezichtigingen werden goed gecommuniceerd. Wij hebben Rodenburg als zeer prettig ervaren.
-
Pinksterbloem 71
10We zijn heel tevreden over de deskundigheid van makelaar Ronald Visser en het team. Ze zijn betrokken, vriendelijk, een ieder kent het dossier en hebben geduld (als dat even nodig is...). De makelaar is goed bereikbaar voor vragen of oplossen van probleempjes. Deze makelaar was ook aankoopmakelaar voor onze nieuwe woning; betrokken, rustig en ervaren.
-
Narda van Terwisgastraat 85
10Het contact met de makelaar verliep soepel en goed. Gemakkelijk bereikbaar voor eventuele vragen en is sympathiek. Ook de backup vanaf kantoor was goed.
-
Turfbergweg 32
8goede deskundigheid, snelle service, afspraken worden nagekomen, duidelijke terugkoppeling bezoeken,
-
Oud-Veldzichtlaan 8
10Van begin tot eind geweldig bijgestaan met raad en daad! Niet alleen van idee over verkopen huis maar tot exacte moment van afloop financieringsvoorbehoud.
-
Anna Paulownalaan 18
10Afspraken werden snel maar zorgvuldig gemaakt. Er was persoonlijke aandacht én snelheid in het proces als dat nodig was.
-
Zwanenpad 2 B
10Onze makelaar nam voor elk overleg echt de tijd. Hij was geïnteresseerd en heeft onze wensen tav het aankooptraject goed opgepakt. Hij was, ook toen het nodig was in een weekend, goed bereikbaar via telefoon en whatsapp.