SYB Makelaardij - Amsterdam-Groningen
SYB Makelaardij - Amsterdam-Groningen staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen in en rondom Weesp. Met een sterke focus op de regio, combineren we lokale kennis met professionele expertise om jouw woonwensen te realiseren. Wij beloven transparantie, geduld en een aanpak die gericht is op jouw succes. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur en aankoop van woningen. W...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kostverlorenstraat 957
1382BH Weesp
€ 645.000 k.k.
€ 6.582/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Vechtstroomlaan 16
1384GG Weesp
€ 1.050.000 k.k.
€ 6.442/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 163 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Loevesteingracht 28
1384GD Weesp
€ 975.000 k.k.
€ 7.331/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 159 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Danie Theronstraat 22 C
1091XZ Amsterdam
€ 575.000 k.k.
€ 9.426/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Verlengde Hereweg 133 a
9721AL Groningen
€ 595.000 k.k.
€ 3.606/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Fort Abcoudestraat 31
1384AJ Weesp
€ 1.050.000 k.k.
€ 7.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (53)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
53 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Danie Theronstraat 22 E
10Sybrand is deskundige makelaar die goed kijkt naar de individuele situatie, een doordacht plan opstelt en laagdrempelig communiceert. De woning was binnen een week verkocht. Zeer goede ervaring.
-
Jan Paul van der Veen
10Gesprekken verliepen soepel, begeleiding was top en tevens verliep het gehele proces snel. Daarbij hebben Sybrand en Henk ons echt meegenomen in wat ons te wachten staat en constant potentiële uitkomsten doorgesproken. Dit ging altijd gepaard met rust en duidelijkheid. Ik zou SYB Makelaardij een ieder aanraden!
-
Van Starkenborghstraat 17
10Gesprekken verliepen soepel, begeleiding was top en tevens verliep het gehele proces snel. Daarbij hebben Sybrand en Henk ons echt meegenomen in wat ons te wachten staat en constant potentiële uitkomsten. Dit ging altijd gepaard met rust en duidelijkheid. Ik zou SYB makelaardij aan een ieder aanraden!
-
Fort Ronduitkade 14
10We kijken erg tevreden terug op het verkoopproces met Sybrand. Hij is een deskundige makelaar met verstand van zaken, die de tijd neemt en rust/ houvast biedt in een (voor ons als verkoper) spannende periode. Echt een aanrader.