Makelaardij Van Brussel
"Le courtier avec un cœur local et une vision renouvelée !"
Ons kantoor staat voor een combinatie van passie, deskundigheid en persoonlijke aandacht. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die met een woningtransactie gepaard gaan. Door onze klanten serieus te nemen, bouwen we vertrouwen op dat kan leiden tot succesvolle transacties. Wij geloven in een duidelijke en open communicatie, waarbij de klant centraal staat. Onze benadering is direct en doordringend, zonder omwe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zuidzijde 89
2411RV Bodegraven
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 97 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Doornenburg 5
2402KL Alphen aan den Rijn
€ 825.000 k.k.
€ 3.423/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 241 m²
- Superficie du terrain
- 371 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weteringpad 35
2481AS Woubrugge
€ 2.500.000 k.k.
€ 5.747/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 435 m²
- Superficie du terrain
- 1009 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Sous réserve
Lijsterlaan 68
2406GA Alphen aan den Rijn
€ 375.000 k.k.
€ 4.630/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Witte Kwikstaart 8
2435AX Zevenhoven
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Eikenhorst 13
2402RN Alphen aan den Rijn
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (121)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
121 avis total
Funda
100 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Merelstraat 1 D
10Heel prettig en persoonlijk contact. Het gebruik van Move maakt de gegevensuitwisseling erg gemakkelijk en het zorgt voor een duidelijk overzicht.
-
J.P. Heijestraat 4
10Zeer betrokken goede makelaar. Een aanrader! Prima markt kennis. Aardige mensen die weten wat ze doen.
-
Noorderkeerkring 18 F
10Makelaar was heel behulpzaam, en was een grote hulp met aankoop van deze woning. Zou van Brussel bij iedereen aanraden!
-
Groen van Prinstererstraat 7
10Gewoon een super fijne makelaar, geen andere woorden voor. Danny en team hebben mij uitstekend geholpen met de verkoop van mijn woning en aankoop van mijn nieuwe woning. Ik zou ze van harte aanraden!
-
Korteraarseweg 25 B
8Goed contact, snelle reactie bij vragen. Kleine aansporing nodig toen verkoop stagneerde, maar uiteindelijk erg tevreden.
-
Paddestoelweg 154
8Meer contact hadden met dames van kantoor dan verwacht, die vast niet allemaal makelaar waren. En minder contact met de makelaar die de opdracht heeft aangenomen. Wellicht dat duidelijker aangeven?
-
Aïdaplein 30 A
9Altijd goed te bereiken bij vragen en zeer vriendelijk geholpen met de aankoop en verkoop van ons huis. Super goed geholpen! Thanks team makelaardij van Brussel
-
Schuberthof 33
10Vanaf het begin een klik en daaruit volgde een goede samenwerking. Makelaardij van Brussel heeft een gedegen marktkennis en straalt dat ook uit. Het was prettig in plaats van courtage een vaste prijsafspraak te maken over de verkoop van de woning. Ik was blij met de goede adviezen door de styliste, hierdoor was een nog betere presentatie van de woning mogelijk. Ook vond ik dat zij letterlijk alles in het werk stelden om de woning zo goed mogelijk te presenteren, met zelfs drone-…