Makelaardij Van Brussel
"Der Makler mit lokalem Herzen und frischem Blick!"
Ons kantoor staat voor een combinatie van passie, deskundigheid en persoonlijke aandacht. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die met een woningtransactie gepaard gaan. Door onze klanten serieus te nemen, bouwen we vertrouwen op dat kan leiden tot succesvolle transacties. Wij geloven in een duidelijke en open communicatie, waarbij de klant centraal staat. Onze benadering is direct en doordringend, zonder omwe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zuidzijde 89
2411RV Bodegraven
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 97 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Doornenburg 5
2402KL Alphen aan den Rijn
€ 825.000 k.k.
€ 3.423/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 241 m²
- Fläche des Grundstücks
- 371 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Weteringpad 35
2481AS Woubrugge
€ 2.500.000 k.k.
€ 5.747/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 435 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1009 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Unterbreitung
Lijsterlaan 68
2406GA Alphen aan den Rijn
€ 375.000 k.k.
€ 4.630/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Witte Kwikstaart 8
2435AX Zevenhoven
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- 85 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Eikenhorst 13
2402RN Alphen aan den Rijn
€ 475.000 k.k.
€ 4.657/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 123 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (121)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
121 Bewertungen insgesamt
Funda
100 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
Merelstraat 1 D
10Heel prettig en persoonlijk contact. Het gebruik van Move maakt de gegevensuitwisseling erg gemakkelijk en het zorgt voor een duidelijk overzicht.
-
J.P. Heijestraat 4
10Zeer betrokken goede makelaar. Een aanrader! Prima markt kennis. Aardige mensen die weten wat ze doen.
-
Noorderkeerkring 18 F
10Makelaar was heel behulpzaam, en was een grote hulp met aankoop van deze woning. Zou van Brussel bij iedereen aanraden!
-
Groen van Prinstererstraat 7
10Gewoon een super fijne makelaar, geen andere woorden voor. Danny en team hebben mij uitstekend geholpen met de verkoop van mijn woning en aankoop van mijn nieuwe woning. Ik zou ze van harte aanraden!
-
Korteraarseweg 25 B
8Goed contact, snelle reactie bij vragen. Kleine aansporing nodig toen verkoop stagneerde, maar uiteindelijk erg tevreden.
-
Paddestoelweg 154
8Meer contact hadden met dames van kantoor dan verwacht, die vast niet allemaal makelaar waren. En minder contact met de makelaar die de opdracht heeft aangenomen. Wellicht dat duidelijker aangeven?
-
Aïdaplein 30 A
9Altijd goed te bereiken bij vragen en zeer vriendelijk geholpen met de aankoop en verkoop van ons huis. Super goed geholpen! Thanks team makelaardij van Brussel
-
Schuberthof 33
10Vanaf het begin een klik en daaruit volgde een goede samenwerking. Makelaardij van Brussel heeft een gedegen marktkennis en straalt dat ook uit. Het was prettig in plaats van courtage een vaste prijsafspraak te maken over de verkoop van de woning. Ik was blij met de goede adviezen door de styliste, hierdoor was een nog betere presentatie van de woning mogelijk. Ook vond ik dat zij letterlijk alles in het werk stelden om de woning zo goed mogelijk te presenteren, met zelfs drone-…