FRED. makelaardij o.g. | Voel je thuis bij FRED.
"Zusammenarbeiten mit FRED. fühlt sich vertraut an!"
FRED. makelaardij staat voor persoonlijk advies en een uitgebreid bereik in de regio. Wij kiezen bewust voor een klein en aanspreekbaar kantoor, waarin we ons volledig kunnen verdiepen in de wensen van onze klanten. Elke woning heeft een eigen verhaal, en wij nemen de tijd om dat verhaal te laten schijnen. Door actief gebruik te maken van Funda en sociale media, zorgen we ervoor dat uw woning goed zichtbaar is voor potentiële kopers. On...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Johan de Wittlaan 111
1421XB Uithoorn
€ 750.000 k.k.
€ 5.597/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 98 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Giekstraat 7
1433SH Kudelstaart
€ 529.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Ringdijk 4
1424AW De Kwakel
€ 769.000 k.k.
€ 5.915/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 410 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Eems 1
1423CP Uithoorn
€ 769.000 k.k.
€ 4.689/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 164 m²
- Fläche des Grundstücks
- 366 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Helling 18
1431BS Aalsmeer
€ 465.000 k.k.
€ 4.079/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Bernard Zweershof 2
1421KK Uithoorn
€ 585.000 k.k.
€ 4.007/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (50)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
50 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Drechtdijk 147
10prima heel prettig ook de verkoop ging heel aangenaam ik zou deze makelaar zeker aan bevelen ook als dorps genoot
-
Rozenlaan 102
10Fred en Suus hebben ons uitstekend geholpen en geïnformeerd met de verkoop van ons huis, geen vraag was te gek, en hierdoor hadden wij een goed gevoel over het gehele verkoopproces
-
Brunel 16
9Fred is een fijne en betrokken makelaar, ook de credits naar zijn vrouw Suus, als je op zoek bent naar een aankoop of verkoop makelaar is dit zeker een aanrader !
-
Burgemeester Kootlaan 141
10Het contact met Fred en Suus is heel prettig. Ze zijn eerlijk, oprecht en geruststellend! Het huis was in twee weken verkocht door het goede advies dat we kregen.
-
Gerard Troost
6Niet zo goed bereikbaar...
-
Drechtdijk 9 F
9Fred is fijn iemand en heeft goede kennis van zaken, is ook zeer betrokken en ben blij dat wij hem in de arm genomen hebben.
-
Bruine Lijster 16
10Fred and Susan were extremely helpful from day one. They were supportive and accommodating. They made sure that our expectations were met throughout the entire phase of selling process. I wouldn’t hesitate for a moment to reach out to them for another opportunity!
-
Colijnlaan 164
9Contact was helder. Makelaar gaf ook duidelijk zijn eigen mening en dacht goed met ons mee. Werd altijd snel teruggebeld als ik contact zocht. Goede makelaar