De Makelaardije
Okay, I need to create a revised office description for De Makelaardije in Roosendaal. The goal is to build trust and clearly show what the office excels at. Let me start by looking at the context provided. First, the primary source is profileText, but it's empty. So I'll rely on the structured fields next. The office is called De Makelaardije, located in Roosendaal. Their services include Verkoop, Aankoop, and Financieel advies. They s...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schaepmanlaan 16
4641BX Ossendrecht
€ 360.000 k.k.
€ 3.214/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boomgaardstraat 34
4701HG Roosendaal
€ 339.000 k.k.
€ 3.606/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Thorbeckelaan 185
4708MG Roosendaal
€ 1.095.000 k.k.
€ 2.992/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 366 m²
- Superficie du terrain
- 700 m²
- Chambres de coucher
- 9
-
- Disponible
Raadhuisstraat 57
4715CC Rucphen
€ 489.000 k.k.
€ 3.327/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 368 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rijksstraatweg 186 366
3316EJ Dordrecht
€ 85.000 k.k.
€ 2.023/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Kortendijksestraat 87
4706CB Roosendaal
€ 575.000 k.k.
€ 3.859/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 343 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Robert Kochstraat 17
10Britta heeft ons geweldig geholpen met de verkoop van onze woning! Ik zou de Makelaardije iedereen aanraden als je op een professionele manier je woning wilt verkopen.
-
Giovanni Franken
10Ik wil graag mijn grote waardering uitspreken voor Coby als makelaar. De verkoop van mijn huis speelde in een complexe en emotioneel beladen periode, maar Coby is daarin constant professioneel, betrokken en vasthoudend gebleven. Wat vooral opviel, was haar inzet om de verkoop daadwerkelijk rond te krijgen. Ze dacht mee, schakelde snel, hield overzicht en liet niet los wanneer het lastig werd. Geen mooie praatjes, maar doen wat nodig is. Dat gaf vertrouwen en rust in een traject waarin dat allesbehalve vanzelfsprekend was. Dankzij haar doorzettingsvermogen, heldere communicatie en kennis van zaken is de verkoop uiteindelijk succesvol afgerond. Ik ben haar daar oprecht dankbaar voor en kan Coby zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die een makelaar zoekt die er écht voor je staat.
-
Andy Maas
10Traduit par l'IABritta a fait un excellent travail avec la vente de notre maison. Elle a vraiment bien réussi et a réalisé un prix de vente très joli pour lequel nous sommes hyper contents. Beaucoup plus que prévu. De plus, elle a beaucoup de contacts, ce qui te facilite la vie dans beaucoup de domaines. Super, si la prochaine fois nous cherchons à nouveau une agence immobilière, nous reviendrons.