LWM Makelaardij & Hypotheken
"Courtiers d'aujourd'hui"
LWM Makelaardij staat voor een moderne en doelgerichte aanpak in de makelaarswereld van Zuid-Limburg. Wij geloven in transparantie, snelheid en persoonlijke benadering. In plaats van standaardprocedures kiezen we voor een oplossingsgerichte werkwijze die aansluit bij jouw wensen. Onze ervaring en scherpe blik zorgen ervoor dat je woning op een professionele manier in beeld komt, waardoor de verkoop sneller en soepeler verloopt. Of je nu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jekerstraat 1
6163KJ Geleen
€ 300.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 210 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zeskant 59
6412DT Heerlen
€ 150.000 k.k.
€ 2.344/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Eisenhowerstraat 398
6135BB Sittard
€ 175.000 k.k.
€ 2.011/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Burg. Arnoldtsstraat 48
6137PE Sittard
€ 319.000 k.k.
€ 2.246/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 277 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Barbarastraat 52
6164HL Geleen
€ 295.000 k.k.
€ 2.049/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 1240 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Keizerstraat 58
6441GL Brunssum
€ 209.000 k.k.
€ 1.972/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (68)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
68 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
49 commentaires sur Google
-
Constantijn Hugostraat 9
9Duidelijke makelaar. Vlot. Goede input gemaakt voor Funda-presentatie. Klantvriendelijk ook. Belt snel terug.
-
Patrick
2We hadden een bezichtiging van een huis afgesproken met LWM Makelaadij om 13:00 uur en waren stipt 5 minuten te vroeg aanwezig. Ondanks onze aankomst hebben we ruim 30 minuten tevergeefs gewacht – er kwam niemand opdagen. Meerdere pogingen om telefonisch contact op te nemen bleven onbeantwoord. Wat extra frustrerend is, is dat de afspraak de dag ervoor nog door P. Streutjens was bevestigd. Zulke onprofessionele gedragingen en gebrek aan communicatie zijn voor ons volstrekt onacceptabel. We kunnen deze makelaar helaas niet aanbevelen.
-
Zeswegenlaan 242
10Zeer prettig ervaren. Verkoop ging snel en alles was duidelijk, ook de communicatie was top! Zou paul van LWM makelaardij zonder twijfel opnieuw inschakelen in de toekomst
-
Lynn
10Traduit par l'IAPaul était mon agent immobilier, comme promis, il a vendu rapidement ma maison. Une communication ouverte et honnête, avec des conseils clairs. Une personnalité agréable à travailler, pas le type standard de vendeur
-
Amsterdamstraat 35
10Traduit par l'IADanny a assuré une approche personnelle et professionnelle, toute la communication était fluide et claire. C'était la deuxième fois que j'engageais Danny pour vendre une maison, et si une prochaine fois se présente, cela se produira à nouveau. Il est compétent et aimable, avec une connaissance claire du marché telle qu'on peut l'attendre d'un excellent agent immobilier