Sweere Makelaardij B.V.
"Vertrouwd zakendoen !"
Sweere Makelaardij B.V. is een gevestigd bedrijf dat al sinds 1981 vertrouwd zaken doet. In Oud Gastel gevestigd, biedt Sweere een breed aanbod van financiële diensten, waaronder makelaardij, verzekeringen en hypotheekadvies. De nadruk ligt op persoonlijke begeleiding, waarbij klanten centraal staan. Door een gedetailleerd verkoopplan en aandacht voor de individuele situatie van klanten, zorgen wij ervoor dat uw woning op een efficiënte...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dulderstraat 9
4751WG Oud Gastel
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 415 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Leeuwerikstraat 51
4793HH Fijnaart
€ 425.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bisschop van Genkdreef 14
4797EG Willemstad
€ 350.000 k.k.
€ 3.608/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Egeraandijk 49
4706HV Roosendaal
€ 399.000 k.k.
€ 3.270/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Beetwortelstraat 4
4754BN Stampersgat
€ 575.000 k.k.
€ 3.859/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 321 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Parelstraat 23
4793CM Fijnaart
€ 359.000 k.k.
€ 4.080/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (123)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
123 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
93 commentaires sur Google
-
Iris Van nieuwenhuijzen
10Fijne organisatie. Ze hebben ons heel goed geholpen met de aankoop van onze woning!
-
Oude Hoofdweg 31
10Wij zijn zeer tevreden, hoe wij zijn geholpen met de koop en verkoop van ons huis.. Ze staan altijd klaar, om te helpen.. Vakkundig en gespecialiseerd! Een echte aanrader Sweere Makelaardij...
-
Dennis Buijs
10 -
Lizzy P
10Heel fijn geholpen! Alles werd duidelijk uitgelegd en we konden altijd terecht met onze vragen. Aanrader!
-
Tim De Feyter
10 -
Patrick Buurstee
8 -
Oudendijk 37
9Zeer goed geholpen, ze denken mee, stemmen tussentijds goed af. Met alle vertrouwen kun je de verkoop of aankoop van je woning aan Sweere toevertrouwen.
-
Carlijn Lingen
10Wij komen al jaren bij Sweere en worden altijd netjes en persoonlijk geholpen! Ik raad jullie aan iedereen aan!
-
Jan Flodder
10Heel goed geholpen , hypotheek was zo geregeld! Wij komen zeker terug.
-
L Verstraten
10 -
Teun van Sprundel
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding die wij hebben gekregen bij het kopen van ons huis. Vanaf het eerste contactmoment merkten wij direct de deskundigheid en betrokkenheid. Er werd ruim de tijd genomen om alles duidelijk uit te leggen en onze vragen te beantwoorden, waardoor wij met een gerust gevoel belangrijke keuzes konden maken. Daarnaast was het contact altijd vriendelijk en bij vragen konden wij snel en gemakkelijk terecht. Dankzij de fijne en professionele begeleiding van Thomas en Mariëlla kijken wij met een goed gevoel terug op het hele proces. Wij raden deze hypotheekadviseur dan ook zeker aan!