Nanne Smit makelaardij
Installé dans la vieille ville historique de Zaltbommel, Nanne Smit Immobilier est le partenaire fiable pour toutes les transactions immobilières à l'intérieur et autour de Zaltbommel. Avec des années d'expérience et une connaissance approfondie de la région, le bureau s'engage à apporter une attention personnalisée et un soutien professionnel à chaque étape du processus d'achat ou de location. Le bureau propose des services dans la ven...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Thijs de Torenwachterstr 5
5302TR Zaltbommel
€ 815.000 k.k.
€ 4.684/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 314 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burg Buissinkstraat 24
5301RN Zaltbommel
€ 625.000 k.k.
€ 3.882/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 161 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Waterstraat 19
5301AH Zaltbommel
€ 500.000 k.k.
€ 3.049/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Auke Mollemastraat 5
5302VC Zaltbommel
€ 750.000 k.k.
€ 4.573/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 269 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Pastoor Huissenstraat 4
5324EW Ammerzoden
€ 500.000 k.k.
€ 3.876/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuwstraat 22
5311BG Gameren
€ 800.000 k.k.
€ 4.420/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 1257 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (16)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
16 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
1 commentaires sur Google
-
Tongelaer 1
10We zijn tevreden over de begeleiding van deze makelaar. Het contact verliep prettig en duidelijk, en we kregen steeds snel antwoord op onze vragen. Tijdens het traject werd goed meegedacht en kregen we eerlijk advies over de verschillende stappen. Ook de afspraken werden netjes nagekomen, waardoor we wisten waar we aan toe waren. De makelaar had een goede kennis van de markt en gaf duidelijke uitleg over de mogelijkheden en verwachtingen. Dat gaf vertrouwen, zonder dat het over…
-
Koningin Wilhelminaweg 74
10Ik heb zowel bij de verkoop van mijn woning als bij de aankoop van een nieuwe woning met Nanne-Geert samengewerkt, en dat is mij oprecht heel goed bevallen. Wonen is voor mij nooit alleen een zakelijke beslissing geweest. Het raakt aan rust, toekomst en gevoel, en soms ook aan spanning. Juist in dat spanningsveld maakt hij echt het verschil. Waar een makelaar al snel als commercieel wordt gezien, weet hij daar op een hele prettige manier balans in te brengen. Je merkt dat hij …
-
Gisbert Schairtweg 46
10Traduit par l'IALe contact avec l'agent immobilier était bon. Et très fiable et aimable. Je recommanderais cette agence à tout le monde.
-
Graaf Ottostraat 48
10Goede deskundige makelaar die alles voor je doet van a tot z En vriendelijk en altijd voor je klaar staat