Kievit Makelaardij
"L'agence immobilière du moment ! Kievit Immobilier"
Bij Kievit Makelaardij in Hedel is eerlijkheid de basis van alles. Of je nu koopt of verkoopt, we geven altijd een helder beeld van de situatie. Geen overrompeling, geen onduidelijke woorden – alleen feiten en transparante communicatie. Wij zijn er om je te helpen, met persoonlijke aandacht en zonder afstand. Onze expertise ligt in verkoop, taxaties en aankoop, met een bijzondere nadruk op woningfotografie en nieuw bouwprojecten. Wij zi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Uithof 10
5321HK Hedel
€ 465.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Voorstraat 41
5334JP Velddriel
€ 895.000 k.k.
€ 5.594/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 2275 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Koninginnelaan 17
5328CH Rossum
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koningin Wilhelminastraat 25
5321TA Hedel
€ 475.000 k.k.
€ 3.065/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 435 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kersebogerd 6
5325XV Well
€ 619.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 220 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Korenstraat 10
5321GV Hedel
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 589 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (46)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
46 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Boterbloemstraat 2
10Hele fijne samenwerking! Stefan en zijn team zijn hele fijne, deskundige mensen met een warme, persoonlijke benadering. Ik hoop dat dit mijn laatste verkoop was, maar mocht dat toch anders zijn… kies ik weer voor Kievit Makelaardij
-
Hedillapad 1
10Deskundig en vriendelijk. Geen bla bla maar gewoon eerlijk advies. Daar ik reeds uit de te verkopen woning was verhuisd, kon ik de sleutel gewoon afgeven. Dit heb ik als een extra gemak ervaren.
-
Brouwersstraat 34
10Het contact met makelaar Kievit en het volledige team heb ik als zeer prettig en kundig ervaren. Alles is tot in de puntjes verzorgd, en alle vragen werden naar tevredenheid beantwoord. En gezien het resultaat, in 2 weken je huis verkocht, hoef ik hier verder niets aan toe te voegen.
-
Nieuwstraat 6
10Traduit par l'IAJ'ai eu contact avec Kievitsmakelaardij après la première visite. Stefan, le courtier qui nous a aidé, nous a guidé tout au long du processus. Il était d'ailleurs disponible toute la journée. Ainsi, nous avons encore passé le contrat de vente à 21h00 en soirée. Lors de l'achat, il a négocié afin que nous puissions payer un prix intéressant pour la maison. De plus, il a également négocié une clause de garantie supplémentaire, ce qui nous a donné plus de sécurité lors de l'achat.
-
Koekoekstraat 16