Kievit Makelaardij
"Der Immobilienmakler von heute! Kievit Makelaardij"
Bij Kievit Makelaardij in Hedel is eerlijkheid de basis van alles. Of je nu koopt of verkoopt, we geven altijd een helder beeld van de situatie. Geen overrompeling, geen onduidelijke woorden – alleen feiten en transparante communicatie. Wij zijn er om je te helpen, met persoonlijke aandacht en zonder afstand. Onze expertise ligt in verkoop, taxaties en aankoop, met een bijzondere nadruk op woningfotografie en nieuw bouwprojecten. Wij zi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Uithof 10
5321HK Hedel
€ 465.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Voorstraat 41
5334JP Velddriel
€ 895.000 k.k.
€ 5.594/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 160 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2275 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koninginnelaan 17
5328CH Rossum
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Koningin Wilhelminastraat 25
5321TA Hedel
€ 475.000 k.k.
€ 3.065/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 435 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Kersebogerd 6
5325XV Well
€ 619.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 220 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Korenstraat 10
5321GV Hedel
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 589 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (46)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
46 Bewertungen insgesamt
Funda
35 Bewertungen auf Funda
11 Bewertungen bei Google
-
Boterbloemstraat 2
10Hele fijne samenwerking! Stefan en zijn team zijn hele fijne, deskundige mensen met een warme, persoonlijke benadering. Ik hoop dat dit mijn laatste verkoop was, maar mocht dat toch anders zijn… kies ik weer voor Kievit Makelaardij
-
Hedillapad 1
10Deskundig en vriendelijk. Geen bla bla maar gewoon eerlijk advies. Daar ik reeds uit de te verkopen woning was verhuisd, kon ik de sleutel gewoon afgeven. Dit heb ik als een extra gemak ervaren.
-
Brouwersstraat 34
10Het contact met makelaar Kievit en het volledige team heb ik als zeer prettig en kundig ervaren. Alles is tot in de puntjes verzorgd, en alle vragen werden naar tevredenheid beantwoord. En gezien het resultaat, in 2 weken je huis verkocht, hoef ik hier verder niets aan toe te voegen.
-
Nieuwstraat 6
10Übersetzt durch KIIch habe nach der ersten Besichtigung Kontakt mit Kievitsmakelaardij aufgenommen. Stefan, der Makler, der uns geholfen hat, hat uns durch den gesamten Prozess begleitet. Er war eigentlich den ganzen Tag über erreichbar. So haben wir am Abend um 21:00 Uhr noch den Kaufvertrag durchgenommen. Beim Kaufen hat er verhandelt, wodurch wir einen guten Preis für die Wohnung gezahlt haben. Weiterhin hat er noch eine Anzahlung auf den Kaufpreis ausverhandelt, wodurch wir bei dem Kauf mehr Sicherheit hatten.