Makelaardij Knijpstra
In Drachten staat Makelaardij Knijpstra voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw wensen te realiseren. Of u nu huis wilt kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw voordeel, met expertise onderbouwd door certific...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jansoniusstraat 60
9203NK Drachten
€ 440.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 182 m²
- Superficie du terrain
- 332 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hooizolder 146
9205CC Drachten
€ 385.000 k.k.
€ 2.939/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Graanland 11
9205EE Drachten
€ 510.000 k.k.
€ 4.636/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 606 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Thiedamawei 14
9104HV Damwâld
€ 549.500 k.k.
€ 3.790/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 615 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grasland 11
9205EA Drachten
€ 519.000 k.k.
€ 3.145/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 273 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Spiker 33
8861VB Harlingen
€ 650.000 k.k.
€ 3.476/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 745 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (42)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
42 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Kamille 13
10Vanaf het begin, het midden tot het eind ben ik door Meine op zeer professionele wijze ondersteund en geholpen bij de verkoop van mijn oude en de aankoop van mijn nieuwe woning. Ik kan mij ons eerste contact moment nog herinneren, tijdens een kopje koffie inventariseren wat mijn wensen en plannen zijn. Van waardebepaling en verkoop tot ondersteuning bij de aankoop van mijn nieuwe appartement. Ik kan deze makelaar van harte aanbevelen. Korte lijnen, heldere communicatie en een sc…
-
Boslaan 61
9Contact met Meine Knijpstra gezocht omdat we ons 2 onder 1 kap woning wilden verkopen ivm de aanschaf van een appartement. Meine heeft onze woning bekeken en advies gegeven over eventuele aanpassingen en de verkoopprijs. Gelukkig kon onze woning al verkocht worden zonder dat deze op Funda aangeboden hoefde te worden. Meine heeft voor ons ook echt mee kunnen denken bij het vinden van een appartement. Hij las mee in de beschikbare documenten en kon aangeven welke nog extra opgevr…
-
De Singel 32
10Meine Knijpstra is een integere man die de lokale markt goed begrijpt en op basis daarvan de beste prijs er voor jou uitsleept. Alle afspraken zijn nagekomen. Knijpstra speelt super in op onverwachte gebeurtenissen en draagt oplossingen aan. Heel betrouwbaar.
-
Het Hout 95
10Zeer Goed en prettig gelopen, zou Meine de volgende keer zo weer een aankoop of verkoop toe vertrouwen.