Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)
"Makelaars voor een goed gevoel"
Bonthuis Vaartjes Makelaars incarne la fiabilité et l'attention personnalisée. Avec des racines profondes dans les régions de Zwartewaterland, Steenwijkerland et Kampen, nous sommes plus qu'un agent immobilier. Nous sommes le voisinage sur qui vous pouvez compter et avec qui vous travaillez ensemble pour une transaction immobilière réussie. Que ce soit la vente, l'achat, le prêt immobilier ou l'évaluation d'un bien - nous sommes là pour...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ridderstraat 44
8061GK Hasselt
€ 350.000 k.k.
€ 3.535/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Buitenkwartier 39
8064AC Zwartsluis
€ 385.000 k.k.
€ 3.080/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Koekoeksberg 3
8281HK Genemuiden
€ 410.000 k.k.
€ 3.178/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Drapeniersgilde 37
8061DB Hasselt
€ 345.000 k.k.
€ 3.557/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zilverschoon 27
8281LB Genemuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klein Lageland 22
8064AR Zwartsluis
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (118)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
118 avis total
Funda
111 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Prins Clausstraat 19
9De makelaar dacht met ons mee. Gaf goede adviezen en het contact verliep fijn. De opvolging na kijkmomenten verliep vlot en de uitleg was helder en duidelijk vanuit het hele team die bij de verkoop betrokken was.
-
Pr Willem Alexanderstr 16
9Het contact met de makelaar en degenen die op het kantoor werkzaam zijn verliep altijd prettig. Er was steeds ruimte en tijd voor onze vragen, soms even snel via een appje, of wat uitgebreider via de telefoon. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van zowel de aankoop als de verkoop. Er werd goed met ons meegedacht en werden waar nodig ook gerustgesteld want je huis verkopen en een andere kopen is best spannend!
-
Prinses Beatrixstraat 45
10Bonthuis en Vaartjes heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van ons ouderlijk huis. We bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Ruitenstraat 12
9Wij hebben Bonthuis Vaartjes ingeschakeld zowel als aankoopmakelaar voor ons nieuwe huis alsook voor de verkoop van onze huidige woning. Wij zijn op een deskundige en adequate manier door totale proces heen geholpen. Alles tot in de puntjes geregeld, met goede communicatie over en weer!
-
Kamperdijk 64
9Het was allemaal heel gemoedelijk goede adviezen. Ben erg te spreken over de verkoop.Als ik het over zou moeten doen zou ik weer voor hún kiezen. Dit was de tweede keer dat ze een huis van mij hebben verkocht dus wisten wat we aan hun hadden.Je wordt goed op de hoogte gehouden dat vind ik erg prettig.