Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)
"Real Estate Agents for a Good Feeling"
Real estate agency Vaartjes Makelaars stands for reliability and personal attention. With deep roots in the regions of Zwartewaterland, Steenwijkerland and Kampen, we are more than just a real estate agent. We are the neighbor you can trust and with whom you work together on a successful property transaction. Whether it's about the sale, purchase, mortgage or valuation of a home - we are ready for you with knowledge and experience. Our...
Current housing stock
-
- Available
Ridderstraat 44
8061GK Hasselt
€ 350.000 k.k.
€ 3.535/m²
FSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Buitenkwartier 39
8064AC Zwartsluis
€ 385.000 k.k.
€ 3.080/m²
GSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Koekoeksberg 3
8281HK Genemuiden
€ 410.000 k.k.
€ 3.178/m²
A+Save as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 155 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Drapeniersgilde 37
8061DB Hasselt
€ 345.000 k.k.
€ 3.557/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 134 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zilverschoon 27
8281LB Genemuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
ASave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 256 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Klein Lageland 22
8064AR Zwartsluis
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 197 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (118)
Review platforms
BronscoresTotal score
118 total reviews
Funda
111 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Prins Clausstraat 19
9De makelaar dacht met ons mee. Gaf goede adviezen en het contact verliep fijn. De opvolging na kijkmomenten verliep vlot en de uitleg was helder en duidelijk vanuit het hele team die bij de verkoop betrokken was.
-
Pr Willem Alexanderstr 16
9Het contact met de makelaar en degenen die op het kantoor werkzaam zijn verliep altijd prettig. Er was steeds ruimte en tijd voor onze vragen, soms even snel via een appje, of wat uitgebreider via de telefoon. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van zowel de aankoop als de verkoop. Er werd goed met ons meegedacht en werden waar nodig ook gerustgesteld want je huis verkopen en een andere kopen is best spannend!
-
Prinses Beatrixstraat 45
10Bonthuis en Vaartjes heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van ons ouderlijk huis. We bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Ruitenstraat 12
9Wij hebben Bonthuis Vaartjes ingeschakeld zowel als aankoopmakelaar voor ons nieuwe huis alsook voor de verkoop van onze huidige woning. Wij zijn op een deskundige en adequate manier door totale proces heen geholpen. Alles tot in de puntjes geregeld, met goede communicatie over en weer!
-
Kamperdijk 64
9Het was allemaal heel gemoedelijk goede adviezen. Ben erg te spreken over de verkoop.Als ik het over zou moeten doen zou ik weer voor hún kiezen. Dit was de tweede keer dat ze een huis van mij hebben verkocht dus wisten wat we aan hun hadden.Je wordt goed op de hoogte gehouden dat vind ik erg prettig.