Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)
"Makelaars voor een goed gevoel"
Bonthuis Vaartjes Makelaars steht für Zuverlässigkeit und persönliche Aufmerksamkeit. Mit tiefen Wurzeln in den Regionen Zwartewaterland, Steenwijkerland und Kampen sind wir mehr als nur ein Makler. Wir sind der Nachbar, dem Sie vertrauen und mit dem Sie gemeinsam an einer erfolgreichen Immobilien-Transaktion arbeiten. Ob Verkauf, Kauf, Kredit oder Bewertung einer Immobilie – wir sind für Sie da mit Wissen und Erfahrung. Unsere starke M...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ridderstraat 44
8061GK Hasselt
€ 350.000 k.k.
€ 3.535/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 260 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Buitenkwartier 39
8064AC Zwartsluis
€ 385.000 k.k.
€ 3.080/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koekoeksberg 3
8281HK Genemuiden
€ 410.000 k.k.
€ 3.178/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Drapeniersgilde 37
8061DB Hasselt
€ 345.000 k.k.
€ 3.557/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 134 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zilverschoon 27
8281LB Genemuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 256 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Klein Lageland 22
8064AR Zwartsluis
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 197 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (118)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
118 Bewertungen insgesamt
Funda
111 Bewertungen auf Funda
7 Bewertungen bei Google
-
Prins Clausstraat 19
9De makelaar dacht met ons mee. Gaf goede adviezen en het contact verliep fijn. De opvolging na kijkmomenten verliep vlot en de uitleg was helder en duidelijk vanuit het hele team die bij de verkoop betrokken was.
-
Pr Willem Alexanderstr 16
9Het contact met de makelaar en degenen die op het kantoor werkzaam zijn verliep altijd prettig. Er was steeds ruimte en tijd voor onze vragen, soms even snel via een appje, of wat uitgebreider via de telefoon. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van zowel de aankoop als de verkoop. Er werd goed met ons meegedacht en werden waar nodig ook gerustgesteld want je huis verkopen en een andere kopen is best spannend!
-
Prinses Beatrixstraat 45
10Bonthuis en Vaartjes heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van ons ouderlijk huis. We bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Ruitenstraat 12
9Wij hebben Bonthuis Vaartjes ingeschakeld zowel als aankoopmakelaar voor ons nieuwe huis alsook voor de verkoop van onze huidige woning. Wij zijn op een deskundige en adequate manier door totale proces heen geholpen. Alles tot in de puntjes geregeld, met goede communicatie over en weer!
-
Kamperdijk 64
9Het was allemaal heel gemoedelijk goede adviezen. Ben erg te spreken over de verkoop.Als ik het over zou moeten doen zou ik weer voor hún kiezen. Dit was de tweede keer dat ze een huis van mij hebben verkocht dus wisten wat we aan hun hadden.Je wordt goed op de hoogte gehouden dat vind ik erg prettig.