H&S Makelaardij
"On fait un petit pas de plus !"
H en S makelaardij is een jonge, enthousiaste praktijk met veel passie voor de makelaardij. Wij zijn gedreven en betrokken, en laten ons unieke profiel zien in alles wat we doen. Onze manier van werken heeft ons al jarenlang succesvol gemaakt in de regio. Sinds meer dan 15 jaar staan we bekend als NVM makelaar in Prinsenbeek. Wij zijn blij met de vertrouwen die we hebben opgebouwd en kijken uit naar nieuwe samenwerkingen. Onze klantgeri...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vianendreef 37
4841VA Prinsenbeek
€ 479.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Meester Bierensweg 15
4841AH Prinsenbeek
€ 1.250.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 199 m²
- Superficie du terrain
- 2190 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Karnsberg 50
4871JA Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
€ 5.282/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Sterreschans 13
4841DS Prinsenbeek
€ 489.000 k.k.
€ 4.144/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 190 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vianendreef 23
4841VA Prinsenbeek
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 267 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dreef 14
4813EG Breda
€ 479.000 k.k.
€ 5.207/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (61)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
61 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
Julianalaan 7
10Wij zijn prettig begeleid door H&S van begin tot het einde. Regelmatig op een fijne manier persoonlijk contact en H&S neemt zaken als vanzelfsprekend uit handen. Zeker aan te raden om H&S te kiezen als verkopend makelaar!
-
Inga Peerlings-Vos
10Hele, hele goede service, zowel voor de kopende als voor de verkopende partij. Ze hebben voor ons zo veel meer gedaan als wat we van een makelaar hadden gedacht en dat was heel fijn, omdat we ver weg wonen. De communicatie is top, ze zijn kundig, eerlijk en staan altijd klaar. Een top team.
-
Neerpeltstraat 44
10Fijn contact, goede communicatie, begeleiding, kennis van zaken en kundig. Denken met je mee. Wij raden deze makelaar ten zeerste aan. TOP!
-
Hesseling 8
10Het team van H&S Makelaardij heeft mij fantastisch geholpen. Dit heeft geresulteerd in een soepel verkoopproces en een geweldig resultaat!
-
St. Ignatiusstraat 24 A
9Wij bevelen deze makelaar van harte aan. De deskundige aanpak, de snelle afhandeling van zaken en de heldere manier van communiceren hebben ons uitstekend geholpen bij de verkoop van onze woning.
-
René van der Meulen
10Topervaring bij H&S Makelaardij. Siny en Bob hebben mij geweldig begeleid bij de aankoop van mijn eerste woning. Zeer betrokken team, persoonlijke aanpak en altijd bereikbaar (ook buiten kantoortijden). Bedankt voor de fijne samenwerking!