Weeda & Jellema Makelaardij
"Plus de 50 ans maintenant un terme dans la région."
Weeda en Jellema makelaardij b.v. is een middelgroot kantoor dat zich uitstekend beweest in de woningmarkt. Het team is actief en enthousiast, met een sterke focus op persoonlijke aandacht voor klanten. Of u nu koopt, verkoopt of een taxatie nodig heeft, de professionals van het kantoor zorgen voor een gerichte en efficiënte benadering. De nadruk ligt op het begrip van de wensen en belangen van klanten, wat leidt tot een succesvolle tra...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Chopinplein 169
4102CS Culemborg
€ 300.000 k.k.
€ 3.191/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Watersalamanderhof 4
4105SE Culemborg
€ 750.000 k.k.
€ 4.839/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 232 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Verdistraat 3
4102CL Culemborg
€ 389.000 k.k.
€ 3.814/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ridderstraat 2 b
4101BK Culemborg
€ 365.000 k.k.
€ 5.000/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
De Hoek 2
4111KT Zoelmond
€ 835.000 k.k.
€ 4.883/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 680 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Vingerhoedsteeg 3
4101DH Culemborg
€ 275.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 47 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (167)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
167 avis total
Funda
102 commentaires sur Funda
65 commentaires sur Google
-
Rietveldseweg 5 a
9Wat kleine hobbeltjes (zaken in move stonden niet aangevinkt en een verkeerde dag in de agenda), maar overall tevreden. Kantoorpersoneel is super klantvriendelijk en de makelaar zéér deskundig! Woning 12 dagen op Funda gestaan.
-
Ganzebloem 5
10Wij zijn ontzettend tevreden over de hulp van deze makelaar bij de verkoop van ons huis! Alles verliep soepel, professioneel en heel snel. Een absolute aanrader als je zorgeloos je woning wilt verkopen. Bedankt voor de geweldige service!
-
Mimaspad 2
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Weeda & Jellema in Culemborg. Vanaf het eerste contact merkten we hun betrokkenheid en deskundigheid. We kregen goede, duidelijke adviezen en werden gedurende het hele traject professioneel begeleid. De communicatie was snel en prettig, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Dankzij hun doordachte aanpak en expertise is ons huis super snel verkocht. We kijken terug op een hele fijne samenwerking en kunnen Weeda …
-
St. Annakapelstraat 27
10We zijn ontzettend blij met de keus die we hebben gemaakt om samen te werken met Weeda & Jellema! Al als woningzoekenden hebben we zowel Maikel als Rabin bij verschillende bezichtigingen als ontzettend prettige makelaars ervaren. Ze hebben een persoonlijke en heel vriendelijke benadering die oprecht voelt waarbij er echt de tijd voor je genomen wordt. Anders dan veel 'gladde' makelaars die we tegen zijn gekomen in onze huizenzoektocht waarbij je je al snel een nummertje voel…