Prismaat Makelaars Zaanstad
"Prisme, votre taille en immobilier !"
Prismaat Makelaars stelt u centraal bij elke transactie, of het nu gaat om het kopen of verkopen van een woning. Met een duidelijke aan- en verkoopbemiddeling zorgen wij ervoor dat geen stap onzorgvuldig wordt genomen. Als NVM lid staat onze organisatie voor betrouwbaar advies en een onvermijdelijke focus op uw belang. Onze dienstverlening is gebaseerd op vier pijlers: bedrijfsmatig onroerend goed, woningmakelaardij, taxaties en vastgoe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Klampersstraat 19
1502VP Zaandam
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 234 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Magda Janssensstraat 32
1507SP Zaandam
€ 419.000 k.k.
€ 3.708/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kastanjestraat 5
1911BT Uitgeest
€ 595.000 k.k.
€ 4.103/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 325 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Koningsdiep 11
1509WB Zaandam
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tuinstraat 17
1544RS Zaandijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
De Pollen 103
1911RP Uitgeest
€ 460.000 k.k.
€ 4.070/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Rijksstraatweg 369 C
10De samenwerking verliep soepel en ik kon met een gerust hart alles uit handen geven. Gelukkig was er ook ruimte voor een gezellig gesprekje en voelde ik mij goed gesteund bij het nemen van belangrijke beslissingen. Haar motto is ontzorgen en dat doet ze ook!!
-
John Zwarthoed
2Sturen “aan de bewoners van” huis aan huis reclame via de post. Tijd en papier verspilling
-
Pastoor van Muijenweg 88
9Fijn contact. Goed en reeel onderhandeld. Heeft goed meegedacht bij oplossen problemen. Voelde vertrouwd.
-
Burgemeester D. Kooimanweg 150
10Traduit par l'IANous avons été très bien aidés par Prismaat lors de la vente de la maison. Une accompagnement parfait et une équipe très professionnelle. Elles, Simone et Annet : super merci pour tout.
-
Burgemeester Ter Laanplantsoen 3
9Traduit par l'IAagent immobilier avec connaissance du métier et la bonne combinaison d'un point de vue professionnel et humain. Je reviendrais certainement vers cet agent immobilier dans le futur.
-
De Kersenboomstraat 1
10Traduit par l'IAL'équipe de Prismaat nous a beaucoup aidés en collaborant avec nous et en nous soutenant. Nous avions une équipe fixe et un interlocuteur unique, ce qui a rendu la communication très agréable et claire. De plus, les retours après les visites et l'examen préalable étaient vraiment des points forts. Bref, nous sommes très satisfaits de cette collaboration!