Prismaat Makelaars Zaanstad
"Prismaat, your friend in real estate!"
Prismaat Makelaars stelt u centraal bij elke transactie, of het nu gaat om het kopen of verkopen van een woning. Met een duidelijke aan- en verkoopbemiddeling zorgen wij ervoor dat geen stap onzorgvuldig wordt genomen. Als NVM lid staat onze organisatie voor betrouwbaar advies en een onvermijdelijke focus op uw belang. Onze dienstverlening is gebaseerd op vier pijlers: bedrijfsmatig onroerend goed, woningmakelaardij, taxaties en vastgoe...
Current housing stock
-
- Available
Klampersstraat 19
1502VP Zaandam
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
DSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 234 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Magda Janssensstraat 32
1507SP Zaandam
€ 419.000 k.k.
€ 3.708/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 134 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kastanjestraat 5
1911BT Uitgeest
€ 595.000 k.k.
€ 4.103/m²
CSave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 325 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Koningsdiep 11
1509WB Zaandam
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
ASave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 108 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Tuinstraat 17
1544RS Zaandijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
DSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
De Pollen 103
1911RP Uitgeest
€ 460.000 k.k.
€ 4.070/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (35)
Review platforms
BronscoresTotal score
35 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
21 reviews on Google
-
Rijksstraatweg 369 C
10De samenwerking verliep soepel en ik kon met een gerust hart alles uit handen geven. Gelukkig was er ook ruimte voor een gezellig gesprekje en voelde ik mij goed gesteund bij het nemen van belangrijke beslissingen. Haar motto is ontzorgen en dat doet ze ook!!
-
John Zwarthoed
2Sturen “aan de bewoners van” huis aan huis reclame via de post. Tijd en papier verspilling
-
Pastoor van Muijenweg 88
9Fijn contact. Goed en reeel onderhandeld. Heeft goed meegedacht bij oplossen problemen. Voelde vertrouwd.
-
Burgemeester D. Kooimanweg 150
10Translated by AIWe were very well assisted by Prismaat in the sale of the property. Excellent guidance and a very professional team. Elles, Simone and Annet: super thanks for everything.
-
Burgemeester Ter Laanplantsoen 3
9Translated by AIreal estate agent with expertise and the right mix of professional and human perspective. Would definitely approach this real estate agent again in the future
-
De Kersenboomstraat 1
10Translated by AIThe Prismaat team helped us very well by thinking along with us and supporting us. We had a fixed team and a fixed contact person, which made the communication very pleasant and clear. In addition, the feedback after the viewings and the pre-selection were real plus points. In short, we are very satisfied with the collaboration!
-
Hollandsch Diep 227