ten Hag makelaarsgroep Deventer
"Votre agent enthousiaste, impliqué et expérimenté !"
ten Hag makelaars Deventer is gevestigd aan de Brink en werkt samen met HypotheekNet. Onze medewerkers zijn enthousiast, betrokken en ervaren, met de nodige opleiding. Wij richten ons op de wensen van onze klanten, of het nu gaat om verkoop, aankoop of taxaties. Onze service is gericht op klantvoldoening en we streven naar een efficiënte, proactieve werkwijze. Met jarenlange ervaring op de lokale en regionale woningmarkt staan we voor b...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Korte Schoolstraat 29
7412VM Deventer
€ 365.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schoolstraat 1 F 2
7412VP Deventer
€ 300.000 k.k.
€ 4.110/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Keizerspad 40
7415DX Deventer
€ 495.000 k.k.
€ 3.278/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schurenstraat 2
7413RA Deventer
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 112 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Rijsterborgherweg 24
7412VB Deventer
€ 385.000 k.k.
€ 4.231/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 81 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Graaf van Burenstraat 2 F 27
7411RW Deventer
€ 495.000 k.k.
€ 4.950/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (52)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
52 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Spaarpotstraat 8
9Het contact met de makelaar was heel goed. Vriendelijk spontaan en zeer behulpzaam bij de verkoop van de woning.
-
Pieter de Hooghstraat 57
10We zijn super blij met ten hag makelaarsgroep Deventer Rowie is de geweldige persoon zijn heeft ons van begin tot eind geholpen voor ons eerste woning, met alle vragen beantwoorden zij is heel eerlijk en behulpzaam persoon .
-
Hacquartstraat 24
10Rowie heeft ons vanaf het begin super goed geholpen met het zoeken naar onze eerste woning, ze is meegegaan naar bezichtigingen en heeft ons geholpen bij alles wat erbij komt kijken. Rowie en Jill staan altijd klaar om alle vragen te beantwoorden. Het hele proces is ontzettend soepel gegaan, ze zijn erg deskundig, hebben veel kennis en geven eerlijke en doordachte adviezen. De volgende keer dat wij een woning kopen of verkopen zullen wij zeker weer met Rowie en de rest van team …
-
Zonnenbergerdijk 2 037
9Het contact met de makelaar verliep vlot en prettig. De makelaar was bekend met soortgelijke woningen zoals van ons en wist veel van de omgeving en regels omtrent te verkopen vakantiewoningen. Onze makelaar was altijd te bereiken of indien dit niet mogelijk was, reageerde ze vrijwel direct, zelfs als het haar vrije dag was. Ook tijdens het biedingsproces is zij een goede ondersteuning voor ons geweest. We kijken hier met een positief gevoel op terug.