Vogelenzang de Jong Makelaars B.V.
"Chant des oiseaux de Jong Immobilier. A votre service !"
Wij helpen u met de verkoop of aankoop van uw woning, met realistisch en rationeel advies. Uw woonwens is van belang, daarom zorgen wij ervoor dat u rust ervaart tijdens het hele proces. Wij vinden het een eer om aan uw zijde te staan en u bij deze grote beslissingen te begeleiden. Sinds 2006 brengen we mensen in Rotterdam en omstreken met elkaar samen. Wij kijken naar de emotionele kant van woningtransacties, maar brengen die gedachten...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Elisabethlaan 7
3051JB Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 7.530/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gordelweg 199 D
3038GK Rotterdam
€ 398.000 k.k.
€ 4.189/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bergweg 205 A 01
3037EJ Rotterdam
€ 352.500 k.k.
€ 5.779/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
P C Boutenssingel 28
2902BH Capelle aan den IJssel
€ 750.000 k.k.
€ 5.725/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 504 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nassauplantsoen 55
3314LV Dordrecht
€ 199.500 k.k.
€ 3.500/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Bergweg 205 A 02
3037EJ Rotterdam
€ 699.500 k.k.
€ 5.465/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (98)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
98 avis total
Funda
66 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Statenlaan 59
9Goede begeleiding en informatie. Kon terecht met vragen en werd goed geadviseerd. Zou deze makelaar zeker aanbevelen
-
Olijflaan 67
10Wij hebben een hele fijne verkoopervaring met deze makelaar. Persoonlijk, respectvol, correct, uitstekende kennis van de markt.
-
Jelle Huisman
10We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong. Onze woning is succesvol verkocht, dankzij een aantal creatieve ideeen van Erik. We bevelen Vogelenzang de Jong dan ook zeker aan!
-
Glanswierstraat 19
10korte communicatie lijnen met deskundig advies. Erik Vogelenzang de Jong is zeer betrokken bij de verkoop voor zowel de koper als verkoper
-
Wilhelminalaan 22
10Erik en Arnoud zijn zeer fijne makelaars, met veel lokale marktkennis en een prettige manier van samenwerken. Erik staat altijd open voor contact, zelfs 's avonds als het spannend wordt, en houdt goed rekening met wat wij belangrijk vinden.
-
Spoorsingel 38 A02
10We zijn erg tevreden over het hele verkoopproces. Erik communiceert goed en heeft creatieve ideeen om de woning goed in de markt te zetten. We zochten een makelaar die meer deed dan alleen de woning online zetten en dan afwachten, en die hebben we zeker gevonden in Vogelenzang de Jong.
-
Van Swietenlaan 69 B