Aller directement au contenu
Logo de Snelder Zijlstra Makelaars

Lasondersingel 149

7514BR Enschede • Overijssel

Disponible

€ 539.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 551.630

Prix d'achat /m²: € 3.267

Galerie de photos

Description

Staat er geen passend tijdstip beschikbaar in onze bezichtigingsplanner? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op. In de praktijk zijn er vaak meer mogelijkheden voor het inplannen van een bezichtiging dan online zichtbaar zijn. Prominent aan de singel gelegen karakteristiek en royaal helft van dubbel herenhuis met eigen oprit, carport en een statige uitstraling die direct de aandacht trekt. Dit bijzondere pand combineert sfeer, ruimte en authentieke details op fraaie wijze en biedt een unieke kans voor liefhebbers van karakteristiek wonen. De woning ademt nog altijd de grandeur en charme van het oorspronkelijke herenhuis. In de loop der jaren zijn diverse originele elementen met zorg behouden gebleven, waaronder fraaie glas-in-loodramen, sierlijke plafonds, een karakteristieke lichtstraat en authentieke vloer- en wandafwerkingen. Deze details geven de woning een warme, stijlvolle en tijdloze uitstraling die tegenwoordig nog maar zelden wordt aangetroffen. In 2021 is de begane grond op fraaie wijze uitgebouwd, waarbij een moderne en sfeervolle woonkeuken is gerealiseerd. Deze ruimte vormt het hart van de woning en combineert comfort, licht en leefruimte op eigentijdse wijze. Tevens is er een moderne badkamer gerealiseerd, voorzien van diverse hedendaagse gemakken en een stijlvolle afwerking. Achter de woning bevindt zich een besloten tuin en beschikt het perceel over een aangebouwde houten berging en een praktische achterom via de dubbele poort onder de carport. De eigen oprit en carport maken het geheel compleet en zorgen voor comfortabel parkeren op eigen terrein voor twee auto's. Een uniek en sfeervol herenhuis op een uitstekende locatie, een bijzonder familiehuis met allure. Indeling o.a.: Entree, vestibule met meterkast en toegang tot de centrale hal. De hal beschikt over een trapopgang naar de verdiepingen, een toiletruimte met fontein en toegang tot de ruime provisiekelder. De sfeervolle voorkamer is voorzien van een fraaie erker, een karakteristieke schouw en een stijlvolle parketvloer. Via de originele en suite deuren staat de woonkamer in verbinding met de royale woonkeuken aan de achterzijde van de woning. Deze in 2021 uitgebouwde woonkeuken vormt het hart van het huis en is dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin heerlijk licht en ruim opgezet. De luxe keukenopstelling is uitgevoerd met een composiet werkblad en een kookeiland voorzien van een inductiekookplaat met geïntegreerde downdraft-afzuiging. Daarnaast beschikt de keuken over diverse inbouwapparatuur, waaronder een wijnkoeler, koel-/vriescombinatie, combi-oven en vaatwasser. Vanuit de woonkeuken is zowel de tuin als de aangebouwde houten berging bereikbaar. Eerste verdieping: Ruime overloop met een fraaie originele glas-in-lood lichtstraat die zorgt voor een karaktervolle uitstraling en aangename lichtinval. Op deze verdieping bevinden zich in totaal drie slaapkamers. De royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde biedt toegang tot het balkon. De moderne en luxe uitgevoerde badkamer uit 2021 is voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, toilet, elektrische vloerverwarming en een handdoekradiator. Tweede verdieping: Middels vaste trap te bereiken royale zolderverdieping met dakramen rondom, waardoor een prettige en lichte ruimte is ontstaan. Op deze verdieping bevinden zich een separate stookruimte en een afgetimmerde slaapkamer met een dakkapel aan de voorzijde. De overige zolderruimte biedt volop mogelijkheden voor het realiseren van een extra slaap- of werkkamer. Kenmerken: Bouwjaar 1935 en vanaf 2021 uitgebouwd en gemoderniseerd. Woonoppervlakte 165 m². Perceelgrootte 195m². Duurzaamheid: De woning is uitstekend uitgerust op het gebied van comfort en energiezuinigheid. De verwarming vindt plaats via een cv-/combiketel in combinatie met meerdere airconditionings-units voor koeling en warmte, wat zorgt voor een efficiënt en aangenaam binnenklimaat. Daarnaast is de woning goed geïsoleerd: de vloer van de uitbouw op de begane grond is een geïsoleerde betonvloer, zowel HR, als dubbele-beglazing en enkele voorzetramen om originele glas-in-lood ramen te behouden. Daarnaast zijn de gevels en het dak voorzien van isolatie, wat bijdraagt aan een aangenaam binnenklimaat en een lagere energievraag. Dit alles maakt dat het energielabel recent is vastgesteld op een gunstige C. Aanvaarding: - In overleg. Bijzonderheden koopovereenkomst: - Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend. - In de koopovereenkomst zal een ouderdoms- en een asbestclausule worden opgenomen. - In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen. Bestemmingsplan Volgens het geldende bestemmingsplan heeft de woning de bestemming 'Gemengd-1, met aanvullende functieaanduiding Kantoor'. Dit houdt in dat het huis, onder bepaalde voorwaarden, gebruikt mag worden voor kantoor, dienstverlening en/of wonen. Daarnaast is het toegestaan een beroep of bedrijf aan huis te combineren met wonen. Het volledige bestemmingsplan is te raadplegen via de website omgevingsloket.nl of op te vragen bij ons kantoor. Vanwege deze bestemming kan de financiering bij sommige geldverstrekkers mogelijk afwijken van de standaard voorwaarden. Onze financieel adviseur bekijkt graag samen met u welke mogelijkheden er wél zijn en bespreekt deze graag in een persoonlijk en vrijblijvend adviesgesprek. Heb je interesse in dit sfeervolle woonhuis? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda.nl. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 539.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 551.630

3,04%

Annuellement

%

€ 26.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 539.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
165 m²
Superficie du terrain
195 m²
Contenu
625 m³
Autre espace intérieur
9 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en voorzetramen
Chauffage
Cv-ketel en gashaard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Carport

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7514

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.