Aller directement au contenu
Logo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Bevrijderslaantje 76

7551KT Hengelo • Overijssel

Disponible

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 3.036

Galerie de photos

Description

Royaal 3-kamerappartement (penthouse op de bovenste woonlaag) nabij het centrum van Hengelo met ruim dakterras met vrij uitzicht, berging en eigen parkeerplaats op afgesloten terrein! Dit prachtige appartement is gelegen op de zesde verdieping van het exclusieve wooncomplex Thrinon en biedt een ideale combinatie van rust, ruimte en comfort in het hart van Hengelo. Het appartement ligt op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, horeca, supermarkten en openbaar vervoer, en biedt daarmee het gemak van stadsleven zonder in te boeten op rust. Bovendien zorgt de nabijheid van de A35 en A1 voor een uitstekende bereikbaarheid. Het complex Thrinon is in 2005 gebouwd en bestaat uit 91 appartementen. Het is voorzien van een lift, brede en goed onderhouden gemeenschappelijke gangen, die bijdragen aan de luxe uitstraling van het gebouw. Vanuit het appartement heeft u een prachtig vrij uitzicht over de groene wijk Thiemsland, wat zorgt voor een gevoel van ruimte en privacy, een zeldzame luxe in een stedelijke omgeving. Het appartement ligt op de zesde verdieping en beschikt over een ruim dakterras van circa 15 m², gericht op het zuidwesten. Hier kunt u volop genieten van de namiddag- en avondzon, terwijl u uitkijkt op het omliggende groen. De kelder biedt een ruime, inpandige berging van ongeveer 7 m² en een eigen parkeerplaats op het afgesloten terrein achter het gebouw. Door de uitstekende isolatie, dubbele beglazing en de moderne HR-combiketel (2022) is het appartement zeer energiezuinig, wat bijdraagt aan een laag energieverbruik en dus lagere kosten. Dit resulteert in het energiecertificaat A. Indeling en kenmerken: Bij binnenkomst valt de ruime, lichte entree direct op. Vanuit hier heeft u toegang tot alle vertrekken van het appartement. De ruime woonkamer vormt het centrale punt van de woning en staat in open verbinding met de moderne keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, koelkast, combimagnetron en een 4-pits gasfornuis. Aangrenzend bevindt zich een royale en praktische bijkeuken met vaste kastruimte. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot het ruime dakterras, waar u kunt genieten van een fraai uitzicht over het Thiemsland. Het appartement beschikt over twee zeer royale slaapkamers en een nette badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafel. Daarnaast is er een aparte berging met de opstelling van de cv-ketel en WTW-installatie (warmteterugwinning), evenals aansluitingen voor wasmachine en wasdroger. Het appartement is volledig gelijkvloers en heeft een levensloopbestendige indeling. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 2005 / Woonoppervlakte: ca. 140 m2 / Inhoud: ca. 428 m3; - Volledig geïsoleerd / HR Combiketel (2022), eigendom / Energiecertificaat: A; - Levensloopbestendig / Lift aanwezig; - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Inpandige berging in de kelder ; - Keuze notaris voorbehouden aan verkoper | Levering via KienhuisLegal; - VvE kosten: ca. € 326,26 per maand; Aanvaarding: in overleg tussen verkoper en koper. KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Penthouse (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
6e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
140 m²
Contenu
428 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
Parkieren
Op afgesloten terrein

Planification

Proposé depuis
03-02-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7551

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.