Aller directement au contenu
Logo de ten Hag makelaarsgroepHengelo

Gieskesstraat 41 H

7553LB Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 287.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.600

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.750) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 295.100

Prix d'achat /m²: € 4.872

Galerie de photos

Description

Het appartement op Gieskesstraat 41H in Hengelo is een moderne, instapklaar woning met een energielabel A+ en een woonoppervlakte van ongeveer 59 m². Het ligt centraal, vlakbij het winkel- en verkeerscentrum van Hengelo, met openbaar vervoer en uitvalswegen binnen korte wandelsafstand. De woonkamer is licht en heeft een grote raampartij, direct in verbinding met de keuken voorzien van inbouwapparatuur. De slaapkamer is ruim en praktisch in te delen, terwijl de badkamer netjes afgewerkt is. Via de woonkamer is toegang tot het balkon of loggia, een fijne buitenruimte. Er is ook een externe berging beschikbaar. De woning is volledig geïsoleerd, heeft vloerverwarming en werd in 2025 gebouwd. De VvE-bijdrage bedraagt ongeveer € 134 per maand. De aankoop vereist een schriftelijke ondertekende koopovereenkomst, aangezien mondelinge overeenstemming of e-mailbevestigingen geen rechtskracht hebben. De makelaar kan, na goedkeuring van de opdrachtgever, een officiële aanbieding opstellen. Voorafgaand aan de koop wordt een bankgarantie van 10% van de koopsom opgenomen. De beschreven informatie dient als informatieve ondersteuning, maar kan niet als aanbieding of offerte worden beschouwd.

Prêt immobilier berekenen

€ 287.500

Coûts d'achat (estimés): € 7.600

Total d'achat (y.c. t.t.): € 295.100

2,78%

Annuellement

%

€ 14.375

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 287.500 k.k.

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
4 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
59 m²
Contenu
283 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2025
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui