Aller directement au contenu
Logo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Kotmansweg 2 B

7557GR Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 3.260

Galerie de photos

Description

Aan een rustige straat in de geliefde en kindvriendelijke wijk “De Noork” staat deze sfeervolle TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING met een vrij gelegen achtertuin, garage en zeer ruime berging. De woning met de kenmerkende jaren '30 uitstraling beschikt over authentieke details zoals glas-in-loodramen, paneeldeuren en een granitovloer in de hal. Binnen ervaar je hedendaags wooncomfort, buiten geniet je van karakter en rust. De woning biedt een fijne open keuken, vier volwaardige slaapkamers, een verzorgde badkamer en een zonnige achtertuin op het zuidwesten met vrijstaande zeer ruime berging en garage. Voor natuurliefhebbers liggen het Lonnekermeer en het Sterrenbos van Hof Espelo op korte rijafstand, waar je heerlijk kunt wandelen en ontspannen. Daarnaast is er een supermarkt op loopafstand, zijn winkels, scholen en sportclubs, allemaal in de nabije omgeving aanwezig. De ligging is bovendien zeer centraal: op slechts 5 tot 10 minuten fietsen van het stadscentrum. Slecht weer en wil je niet op de fiets? De bushalte ligt op loopafstand van de woning. Ook ligt het treinstation om de hoek en ben je zo binnen een paar minuten op de snelweg. Wat de woning bijzonder maakt: • Ruime, gemoderniseerde jaren ’30 woning • gedeeltelijk HR glas, vloerisolatie, en 12 zonnepanelen (335 Wp per stuk) • Moderne halfopen keuken met diverse inbouwapparatuur • Sfeervolle woonkamer met vloerverwarming • Vier slaapkamers, verdeeld over 2 verdiepingen • Praktische diepe kelder, ideaal voor voorraad of opslag • Vrije en zonnige achtertuin zonder inkijk, met grote berging en garage • Nabij uitvalswegen A1/A35 en diverse voorzieningen • Nabij trein en busstation Kenmerken van de woning • Bouwjaar: 1935 • Woonoppervlakte: ca. 115 m² (*) • Perceel: 233 m² • Inhoud: ca. 408 m³(*) • CV-ketel: Remeha Calenta 28c, bouwjaar 2011 (eigendom) • Energielabel: D, geldig tot 2035 Indeling van de woning Begane grond: Via de entree kom je in de hal met de trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer beschikt over een mooie natuurstenen vloer v.v. vloerverwarming. De open keuken is uitgerust met een fraai granieten aanrechtblad, industrieel fornuis, koelkast, vaatwasser, afzuigkap en toegang tot de ruime tuin. Aansluitend bevindt zich de berging met de wasmachineaansluiting en het toilet. Eerste verdieping: Drie slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, een designradiator en tweede toilet. Tweede verdieping: Via de vaste trap (toegankelijk vanuit de kleine slaapkamer) bereikbare zolder met vierde slaapkamer en mogelijkheid tot 5e slaapkamer en bergruimte achter de knieschotten. Tuin: Zonnige en vrije achtertuin op het zuidwesten en zonder inkijk, sfeervol aangelegd met terras, gras en borders. De ruime berging biedt meer dan voldoende ruimte voor fietsen en (tuin)gereedschap en ander klusmateriaal, en geeft toegang tot de garage. “Clausules in de koopovereenkomst”: - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; - Gelet op het bouwjaar kan er tijdens de bouw of renovatie asbest zijn verwerkt, de aanwezigheid kan niet op voorhand worden uitgesloten; - Erfdienstbaarheden m.b.t. het bereik van de garage worden opgenomen; - De woning is ruim 90 jaar oud, daarmee zal er een ouderdomsclausule worden opgenomen. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
4 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
115 m²
Superficie du terrain
233 m²
Contenu
408 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
43 m²
Aire de la cour arrière
112 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Remeha Calenta 28c (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
21-10-2025
Date de vente
22-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7557

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.