Aller directement au contenu
Logo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Kotmansweg 26

7557GR Hengelo • Overijssel

€ 395.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 404.750

Prix d'achat /m²: € 3.376

Galerie de photos

Description

Karaktervol en duurzaam wonen in De Noork. Aan een rustige straat met een kenmerkende jaren ’30 uitstraling staat deze sfeervolle TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING met een vrij gelegen achtertuin, overkapping en berging. De woning is de afgelopen drie jaar zorgvuldig gemoderniseerd en verduurzaamd, met behoud van authentieke details zoals glas-in-loodramen, een erker en een sfeervolle houtkachel. Binnen ervaar je hedendaags wooncomfort, buiten geniet je van karakter en rust. Een woning waar stijl, duurzaamheid en leefgemak samenkomen in de geliefde en kindvriendelijke wijk “De Noork”. De woning biedt een luxe keuken, vier volwaardige slaapkamers, een verzorgde badkamer en een zonnige achtertuin met overkapping. Dankzij de rustige ligging aan een eenrichtingsstraat en het speelveld direct achter de woning is dit een perfecte plek voor gezinnen. Voor natuurliefhebbers liggen het Lonnekermeer en het Sterrenbos van Hof Espelo op korte rijafstand, waar je heerlijk kunt wandelen en ontspannen. Daarnaast zijn winkels, scholen en sportclubs allemaal in de nabije omgeving aanwezig. De ligging is bovendien zeer centraal: op slechts 5 tot 10 minuten fietsen van het stadscentrum, met een treinstation om de hoek, een supermarkt op loopafstand en snelle toegang tot de snelweg. Bijzonderheden: • Ruime, gemoderniseerde jaren ’30 woning • Grondige modernisering en verduurzaming in de afgelopen drie jaar • HR++ glas, dak- en muurisolatie, en 9 zonnepanelen (430 Wp per stuk) • Voorzien van laadmogelijkheid voor elektrische auto middels een kabelgoot • Moderne halfopen keuken met diverse inbouwapparatuur • Sfeervolle woonkamer met erker, houtkachel en openslaande deuren naar de tuin • Vier slaapkamers, waaronder een ruime zolderkamer met dakkapel en dakramen • Vrije en zonnige achtertuin zonder inkijk, met overkapping en berging • Rustige ligging met speelveld achter het huis en natuur op korte afstand • Nabij uitvalswegen A1/A35 en diverse voorzieningen • In 2024 is het buitenschilderwerk volledig uitgevoerd en zijn de platte daken vernieuwd, inclusief nieuwe dakboeien • Praktische kelder, ideaal voor voorraad of opslag Goed om te weten: • Bouwjaar: 1938 • Woonoppervlakte: ca. 117 m² (*) • Perceel: 209 m² • Inhoud: ca. 444 m³(*) • CV-ketel: Remeha Tzerra Ace 28c (2022, eigendom) • Energielabel: wordt nog aangeleverd • in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen • Asbestclausule van toepassing i.v.m. bouwjaar Indeling van de woning: Begane grond: Via de entree kom je in de hal met toilet, trap naar de kelder en toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer beschikt over een sfeervolle erker en een houtkachel, wat zorgt voor extra gezelligheid. De halfopen keuken is uitgerust met een combi-oven, inductiekookplaat, koelkast, vaatwasser en afzuigkap. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met de wasmachineaansluiting en de cv-ketel. Eerste verdieping: Drie slaapkamers met glas-in-looddetails. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel met verwarmde en verlichte spiegel, een designradiator en mechanische ventilatie. Tweede verdieping: Via vaste trap bereikbare zolder met vierde slaapkamer, dakkapel, dakramen en bergruimte achter de knieschotten. Tuin: Zonnige en vrije achtertuin zonder inkijk, fraai aangelegd met terras, gras en borders. De overkapping met elektra biedt een fijne plek om buiten te zitten. Extra berging voor fietsen en tuingereedschap. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 395.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 404.750

2,78%

Annuellement

%

€ 19.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 395.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
209 m²
Contenu
444 m³
Autre espace intérieur
9 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Aire de la cour arrière
99 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1938
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra Ace 28C (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
29-08-2025
Date de vente
19-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7557

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.