Ir directamente al contenido
Logotipo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Kotmansweg 26

7557GR Hengelo • Overijssel

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 3.376

Galería de fotos

Descripción

Karaktervol en duurzaam wonen in De Noork. Aan een rustige straat met een kenmerkende jaren ’30 uitstraling staat deze sfeervolle TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING met een vrij gelegen achtertuin, overkapping en berging. De woning is de afgelopen drie jaar zorgvuldig gemoderniseerd en verduurzaamd, met behoud van authentieke details zoals glas-in-loodramen, een erker en een sfeervolle houtkachel. Binnen ervaar je hedendaags wooncomfort, buiten geniet je van karakter en rust. Een woning waar stijl, duurzaamheid en leefgemak samenkomen in de geliefde en kindvriendelijke wijk “De Noork”. De woning biedt een luxe keuken, vier volwaardige slaapkamers, een verzorgde badkamer en een zonnige achtertuin met overkapping. Dankzij de rustige ligging aan een eenrichtingsstraat en het speelveld direct achter de woning is dit een perfecte plek voor gezinnen. Voor natuurliefhebbers liggen het Lonnekermeer en het Sterrenbos van Hof Espelo op korte rijafstand, waar je heerlijk kunt wandelen en ontspannen. Daarnaast zijn winkels, scholen en sportclubs allemaal in de nabije omgeving aanwezig. De ligging is bovendien zeer centraal: op slechts 5 tot 10 minuten fietsen van het stadscentrum, met een treinstation om de hoek, een supermarkt op loopafstand en snelle toegang tot de snelweg. Bijzonderheden: • Ruime, gemoderniseerde jaren ’30 woning • Grondige modernisering en verduurzaming in de afgelopen drie jaar • HR++ glas, dak- en muurisolatie, en 9 zonnepanelen (430 Wp per stuk) • Voorzien van laadmogelijkheid voor elektrische auto middels een kabelgoot • Moderne halfopen keuken met diverse inbouwapparatuur • Sfeervolle woonkamer met erker, houtkachel en openslaande deuren naar de tuin • Vier slaapkamers, waaronder een ruime zolderkamer met dakkapel en dakramen • Vrije en zonnige achtertuin zonder inkijk, met overkapping en berging • Rustige ligging met speelveld achter het huis en natuur op korte afstand • Nabij uitvalswegen A1/A35 en diverse voorzieningen • In 2024 is het buitenschilderwerk volledig uitgevoerd en zijn de platte daken vernieuwd, inclusief nieuwe dakboeien • Praktische kelder, ideaal voor voorraad of opslag Goed om te weten: • Bouwjaar: 1938 • Woonoppervlakte: ca. 117 m² (*) • Perceel: 209 m² • Inhoud: ca. 444 m³(*) • CV-ketel: Remeha Tzerra Ace 28c (2022, eigendom) • Energielabel: wordt nog aangeleverd • in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen • Asbestclausule van toepassing i.v.m. bouwjaar Indeling van de woning: Begane grond: Via de entree kom je in de hal met toilet, trap naar de kelder en toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer beschikt over een sfeervolle erker en een houtkachel, wat zorgt voor extra gezelligheid. De halfopen keuken is uitgerust met een combi-oven, inductiekookplaat, koelkast, vaatwasser en afzuigkap. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met de wasmachineaansluiting en de cv-ketel. Eerste verdieping: Drie slaapkamers met glas-in-looddetails. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel met verwarmde en verlichte spiegel, een designradiator en mechanische ventilatie. Tweede verdieping: Via vaste trap bereikbare zolder met vierde slaapkamer, dakkapel, dakramen en bergruimte achter de knieschotten. Tuin: Zonnige en vrije achtertuin zonder inkijk, fraai aangelegd met terras, gras en borders. De overkapping met elektra biedt een fijne plek om buiten te zitten. Extra berging voor fietsen en tuingereedschap. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
209 m²
Contenido
444 m³
Otra zona interior
9 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Área del jardín trasero
99 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1938
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra Ace 28C (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
29-08-2025
Fecha de venta
19-02-2026

Características adicionales

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7557

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.