Aller directement au contenu
Logo de Hofstede & Kamp Makelaars Hengelo (NVM)

Rembrandtstraat 36

7556WE Hengelo • Overijssel

Vendu sous réserve

€ 275.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 282.350

Prix d'achat /m²: € 4.231

Galerie de photos

Description

Karaktervolle hoekwoning met tuin en berging op een rustige locatie in Hengelo Aan een rustige straat in Hengelo staat deze charmante hoekwoning uit 1924. Een woning met karakter, een praktische indeling en een prettig perceel van 140 m². Met een woonoppervlakte van 65 m², twee slaapkamers, een voor- en achtertuin en een aangebouwde stenen berging is dit een fijne plek voor wie compact en comfortabel wil wonen. De woning ademt sfeer en heeft een karakteristieke uitstraling. De woning o.a. voorzien dubbel glas. Ook beschikt de woning over een Remeha cv-ketel uit 2016 in eigendom. De achtertuin ligt op het oosten, is bereikbaar via een achterom en biedt samen met de berging een praktische buitenruimte voor dagelijks gebruik. Indeling Begane grond: Entree, hal en toegang tot de woonruimte. De begane grond is praktisch ingericht en voorzien van de dagelijkse leefruimtes. Daarnaast is de woning uitgerust met mechanische ventilatie, tv-kabel en glasvezelaansluiting. Eerste verdieping: Overloop, twee slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Buitenruimte: De woning beschikt over zowel een voortuin als een achtertuin. De achtertuin is circa 28 m² groot, ligt op het oosten en is bereikbaar via een achterom. De aangebouwde stenen berging is voorzien van elektra en water. Bijzonderheden: Hoekwoning Bouwjaar 1924 Woonoppervlakte 65 m² Perceeloppervlakte 140 m² Twee slaapkamers Achtertuin op het oosten met achterom Aangebouwde stenen berging met elektra en water Dubbel glas Remeha cv-ketel uit 2016, eigendom Ben je op zoek naar een compacte woning met karakter, een praktische indeling en een rustige ligging in Hengelo? Dan nodigen we je graag uit om Rembrandtstraat 36 van binnen te komen bekijken. In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen; Bij woningen ouder dan 30 jaar wordt een asbest clausule opgenomen in de koopovereenkomst; Vereiste: bankgarantie/ waarborgsom van 10% van de koopsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 275.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 282.350

2,78%

Annuellement

%

€ 13.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 275.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
65 m²
Superficie du terrain
140 m²
Contenu
278 m³
Autre espace intérieur
10 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Aire de la cour arrière
28 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1924
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
18-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7556

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.