Aller directement au contenu
Logo de Nicolet Hoorn Makelaardij en Taxatiebureau

Citer 26

8265RA Kampen • Overijssel

Disponible

€ 735.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 751.550

Prix d'achat /m²: € 4.482

Galerie de photos

Description

Mooie LEVENSLOOPBESTENDIGE SEMI-BUNGALOW met ZONNIGE SERRE, een slaapkamer met badkamer op de begane grond en een DIEPE GARAGE MET CARPORT op een kavel van maar liefst 416 m². Ben je op zoek naar een praktische vrijstaande woning met aangebouwde garage op een mooie, zonnige locatie? Dan is deze vrijstaande woning aan de Citer 26 in Kampen precies wat je zoekt! Met een woonoppervlakte van 164 m², een riante tuin, vier slaapkamers én een levensloopbestendige indeling is dit een huis met mogelijkheden voor het hele gezin – of juist speciaal voor wie gelijkvloers wil wonen of kantoor aan huis wil hebben. Op eenvoudige wijze kan er een vijfde slaapkamer gemaakt worden op de eerste verdieping. Omdat de garage volledig geïsoleerd is zou ook daarin nog een extra werk-/slaapkamer gerealiseerd kunnen worden. Deze woning staat op een mooie locatie met vrij uitzicht, op korte afstand van winkels en het NS station. De buurt is ruim opgezet en goed bereikbaar. De gezellige achtertuin van de woning is onderhoudsarm aangelegd met zitjes in de zon en schaduw. Kampen is een gezellige Hanzestad met een levendig centrum met een uitgebreid winkelaanbod. Het ligt aan de monding van de IJssel en heeft veel mogelijkheden voor waterrecreatie. Maar ook de landelijke omgeving om de stad is prachtig en nodigt uit tot mooie fiets- en wandeltochten. Deze woning ligt op korte afstand van winkelcentrum Stationskwartier en het NS station. De treinen rijden hier ieder half uur in de richting van Zwolle en Amsterdam. Ook zijn er in de buurt meerdere scholen en sportparken. Er zijn bushaltes op loopafstand en ook het fietsnetwerk naar Zwolle is perfect. Op op-en afrit naar de N50 is binnen 5 minuten bereikbaar. Indeling Begane grond De ruimte entree, met garderobe, toilet, trapopgang en meterkast, geeft toegang tot de slaapkamer met badkamer, de garage en de woonkamer met open haard en serre. Achter de woonkamer bevindt zich de ruime keuken en bijkeuken. De royale woonkamer heeft veel lichtinval en een sfeervolle zithoek in de serre aan de tuinzijde. Hier kun je heerlijk genieten van het uitzicht over de tuin en het vrije uitzicht over openbaar groen. En 's avonds het vuurtje in de open haard aan terwijl je geniet van een kop koffie of een drankje. Heerlijk toch? De keuken is praktisch ingedeeld en gesloten uitgevoerd. Op eenvoudige wijze is deze te verbinden met de woonkamer door de glazen tussenwand te verwijderen. Achter de keuken is een bijkeuken met was- en stookruimte en een verbinding met de garage en de achtertuin. Eerste verdieping Hier tref je drie slaapkamers, waarvan één met toegang tot het ruime, beschutte balkon. Er is daarnaast een ruime overloop waar op eenvoudige wijze een extra slaapkamer gerealiseerd kan worden. Er is een tweede badkamer op deze verdieping, voorzien van een douche, vaste wastafel en een toilet. Zolder Via een vlizotrap bereikt je de zolder met bergruimte. Tuin en buitenruimte De woning staat mooi op het perceel aan een doodlopend gedeelte van de straat. Voor kinderen is het daardoor veilig spelen op straat. Al met al is deze semi-bungalow een gezellige familiewoning waar je tot op hoge leeftijd kunt blijven wonen. Algemeen: - Traditioneel gebouwde woning, goed onderhouden; - Voorzien van slaapkamer en badkamer op de begane grond; - Voorzien van vloerverwarming op de begane grond: - Met een diepe, aangebouwde en geïsoleerde garage; - Voorzien van carport; - Met 4 slaapkamers, eenvoudig een 5e slaapkamer te realiseren; - Zonwering volledig automatisch; - Goede mogelijkheden voor het plaatsen van zonnepanelen op het zuidelijk georiënteerde zadeldak; - Mogelijkheden voor kantoor aan huis; - Veel parkeergelegenheid op openbaar terrein. - Bouwjaar 1996; - Ouderdomsclausule en niet-zelf-bewonings-clausule van toepassing.

Prêt immobilier berekenen

€ 735.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 751.550

3,04%

Annuellement

%

€ 36.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 735.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
164 m²
Superficie du terrain
416 m²
Contenu
745 m³
Autre espace intérieur
37 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
24 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt uit 1996)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, dubbele wastafel, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8265

Google Maps

Localisation de Kampen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Kampen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kampen. En 2026 étaient 38.952 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 333.000.

Résidents

38.952

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 333.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.297

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kampen
Année Résidents
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kampen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Niveau d'enseignement

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origine des habitants (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.716

Étiquette C

3.685

Étiquette B

2.802

Étiquette F

1.599

Étiquette G

1.494

Étiquette D

1.130

Étiquette E

822

Étiquette A+++

494

Étiquette A+

335

Étiquette A++++

189

Étiquette A++

123

Étiquette A+++++

11

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kampen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.860

Koopwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.740

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.340

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 3.220

Activité dans Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Nombre total d'établissements: 4.405

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kampen
Période Délits
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kampen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kampen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer maisons in Kampen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.