Aller directement au contenu
Logo de Makelaarsland

Burgemeester van Oppenstraat 130

6224ET Maastricht • Limburg

Vendu

€ 579.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 592.430

Prix d'achat /m²: € 5.078

Galerie de photos

Description

Welkom in deze moderne, duurzame stadswoning van 114m² met 3 slaapkamers, een zonnige, groene achtertuin en een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. De woning is opgeleverd in 2021 en maakt deel uit van het populaire Groene Loper-project in Maastricht: een prachtige, groene zone op loopafstand van het centrum van Maastricht. De woning beschikt over een stadstuin gelegen op het noordwesten met terras, een berging (6m²) en een eigen parkeerplaats gemakkelijk te bereiken via de achtertuin. Binnen biedt het huis een verzorgde, moderne afwerking met onder meer vloerverwarming (geen radiatoren), HR++ beglazing, een warmtepomp, WTW-systeem en 13 zonnepanelen. Het energieverbruik is hierdoor minimaal. De ligging is bijzonder gunstig ten opzichte van winkels, scholen, kinderdagverblijven, het MUMC+, OV, sportvoorzieningen en de A2. WONEN Je komt binnen in de hal, welke toegang geeft tot de meterkast en een betegeld toilet met wandcloset en fontein. Daarna loop je de woonkamer in: een stijlvolle living (36 m²) waar koken, eten en ontspannen moeiteloos in elkaar overlopen. De visgraatvloer (PVC) zorgt voor een rustige moderne basis en de grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk binnen. Of je nu samen ontbijt aan de eettafel, borrelt met vrienden of geniet van een rustige avond op de bank. Hier voelt elke dag als thuiskomen. KOKEN Alles is strak afgewerkt en klaar voor jarenlang woonplezier. De keuken heeft een moderne, luxe uitstraling en is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser, ruime koelkast en een Quooker. Dankzij het grote raam valt het daglicht royaal naar binnen en heb je zicht op je groene voortuintje. SLAPEN EN MEER Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers (15,44 m² en 14,4m²) en een moderne badkamer. De badkamer is voorzien van een ruime douche met regendouche, een houtlook wastafelmeubel, een wandcloset en net tegelwerk. De tweede verdieping biedt nog extra ruimte met een derde (slaap)kamer (9,67m²) die dankzij de ruime dakkapel veel licht binnenlaat. Deze ruimte wordt momenteel als sport/werkkamer gebruikt, maar kan bijvoorbeeld ook dienen als derde slaapkamer. Daarnaast bevindt zich hier een zolderverdieping met een hoge nok en slimme, ruime op maat gemaakte opbergkasten. Deze ruimte is ideaal als opbergplek, sportruimte of om naar eigen wens verder in te richten, flexibel en klaar voor verschillende woonwensen. Alle ramen op de eerste en tweede verdieping zijn voorzien van solar-rolluiken met draadloze bediening, werkend op accu met zonnepaneel. BUITENLEVEN EN PARKEREN De woning beschikt over een zonnige achtertuin met groene uitstraling – perfect voor lange zomeravonden of spelende kinderen. Aan de voorzijde zorgt een kleine, maar verzorgde groene voortuin voor een vriendelijke en uitnodigende aanblik. Op het afgesloten binnenterrein bevindt zich een eigen parkeerplaats, waar ook (buur)kinderen samen veilig kunnen spelen. Het parkeerterrein met de eigen parkeerplaats maakt deel uit van een VvE. De maandelijkse bijdrage bedraagt €17,- (peiljaar 2025). LOCATIE De ligging is ideaal: rustig, duurzaam wonen, maar toch dichtbij alles. Binnen 15 minuten loop je naar het centrum van Maastricht en met de fiets ben je er nog sneller. Alle dagelijkse voorzieningen zoals supermarkt, huisarts, apotheek en drogisterij liggen letterlijk om de hoek. Ook scholen, speeltuintjes, OV en de A2 zijn eenvoudig bereikbaar. Een heerlijke plek voor wie houdt van comfortabel wonen met de stad binnen handbereik. Kortom een moderne, energiezuinige woning waar je zo in kunt trekken. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 579.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 592.430

3,04%

Annuellement

%

€ 28.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 579.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
114 m²
Superficie du terrain
88 m²
Contenu
411 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
35 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2021
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Driedubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
22-10-2025
Date de vente
01-03-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6224

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.