Résidents
70.799
Dernière année: 2026
OPENHUIS Maandag 27 oktober, tussen 15.00 tot 17.00 uur, heten wij je van harte welkom op ons kantoor in Veenendaal. Voor aanvullende documenten of informatie kan je contact opnemen met ons kantoor. In het laatste nog op te leveren deel van Veenendaal-Oost, in de groene en kindvriendelijke wijk Groenpoort, vind je deze tussenwoning aan de Familie van Damlaan 7. Deze woning is ideaal voor starters of gezinnen die modern, comfortabel en energiezuinig willen wonen. De woning is nog in aanbouw, maar wordt naar verwachting in januari 2026 opgeleverd. Zo hoef je niet te wachten op nieuwbouw. De woning beschikt over een tuingerichte woonkamer, een moderne open keuken, drie slaapkamers en een grote multifunctionele zolderverdieping. De woning wordt volledig afgewerkt opgeleverd en is voorzien van vloerverwarming, zonnepanelen, een DEVO-aansluiting en diverse meerwerkopties die al zijn uitgekozen door de huidige koper. Dankzij het energielabel A+++ ben je helemaal klaar voor een duurzame toekomst. In de directe omgeving vind je scholen, sportfaciliteiten, natuurgebied De Groene Grens en diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen in het wijkwinkelcentrum Buurtstede. Voor een breder aanbod of gezellige horeca ben je binnen enkele minuten in het centrum van Veenendaal. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: via de nabijgelegen Rondweg rijd je zo de A12 of A30 op, en station Veenendaal-De Klomp biedt een snelle treinverbinding naar Utrecht en Arnhem. Kortom, een woning waar je als stel naar een gezin kunt groeien, of waar je lange tijd heerlijk met z’n tweetjes of alleen woont. Indeling Begane grond: Via de voortuin kom je bij de voordeur. In de hal vind je de meterkast, het moderne toilet en de trapopgang. Aan de achterzijde ligt de tuingerichte woonkamer, die dankzij de uitbouw van ca. 1,2 meter extra ruim is. In de uitbouw is vloerverwarming doorgelegd en elektra is verplaatst conform koperstekeningen. Ook is er een mos-/sedumdak met inheemse kruiden en zijn eventuele constructieve aanpassingen uitgevoerd. Open keuken: Aan de voorzijde vind je de open keuken. De keuken is nog naar eigen wens in te richten, wel zijn er aansluitpunten op diverse plaatsen aanwezig. De tekeningen zijn bij ons beschikbaar. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heb je toegang tot drie ruime slaapkamers en de moderne badkamer. De badkamer wordt volgens de standaard tekening opgeleverd. Zolderverdieping: De zolder is een grote open ruimte die je volledig naar wens kunt indelen, bijvoorbeeld als extra (vierde) slaapkamer, thuiskantoor of speelzolder. Hier vind je ook de technische ruimte met de WTW-unit en omvormer van de zonnepanelen. Tuin: De tuin ligt op het oosten en biedt in de ochtend en vroege middag zon. De tuin is nog vrij in te richten en wordt opgeleverd met een berging van 2 bij 3 meter. Bijzonderheden: - Nieuwbouw zonder wachttijd – oplevering naar verwachting in januari 2026 (prognose); - Tussenwoning met uitbouw van ca. 1,2 m; - Uitbouw incl. vloerverwarming, verplaatste elektra en sedumdak; - Extra buitenkraan aan de achterzijde van de woning; - Verplaatsing elektrapunt slaapkamer t.b.v. dubbele wandcontactdozen aan beide zijden van het bed; - Standaard badkamer; - Keuken naar eigen wens te kiezen met aangepast leidingwerk; - 10 meter grondkabel; - Drie slaapkamers en multifunctionele zolder; - Energielabel A+++, DEVO-aansluiting en zonnepanelen; - Gelegen in groene, kindvriendelijke wijk met winkels, scholen en OV nabij; - Tuin op het oosten. Mocht je interesse hebben in deze woning en ben je benieuwd naar de verdere procedure, neem dan gerust telefonisch of per mail contact met ons op. Lees de volledige omschrijving
€ 485.000
Coûts d'achat (estimés): € 11.550
2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 496.550
3,04%
Annuellement
€ 24.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²