Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Wonen op niveau, letterlijk én figuurlijk. Midden in het centrum van Veenendaal, maar hoog boven de stad, ligt dit moderne en instapklare split-level penthouse. Een appartement dat verrast, verleidt en overtuigt. Met een royaal dakterras van circa 45 m², een eigen parkeerplaats, inpandige berging en energielabel A is dit een plek waar comfort, luxe en stadse levendigheid perfect samenkomen. Speels ingedeeld, prettig lichtinval en stijlvol afgewerkt en dat alles met opvallend veel rust en privacy. Vanaf het moment dat je binnenstapt voel je het, hier klopt alles. De visgraatvloer, strak afgewerkte wanden en de moderne keuken met eiland geven het appartement een luxe en warme uitstraling. Het split-level ontwerp zorgt voor een dynamische indeling en een ruimtelijk gevoel op iedere woonlaag. Elk detail is met zorg gekozen en uitgevoerd, van keuken tot badkamer en van vloer tot plafond. Centraal wonen met alles binnen handbereik. Winkels, supermarkten, gezellige cafés, restaurants en het theater liggen letterlijk om de hoek. Toch merk je daar binnen niets van. Dankzij de ligging hoog boven straatniveau geniet je hier van rust en privacy. De bereikbaarheid is uitstekend, busstation en NS-stations Veenendaal-Centrum en Veenendaal-De Klomp bevinden zich op korte afstand. Met de auto rijd je zo de A12, A30 of A15 op. En wie behoefte heeft aan groen, binnen tien minuten fietsen sta je in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Begane grond Via de straat rijd je direct de autolift in en parkeer je jouw auto veilig in de afgesloten parkeerkelder. De fiets krijgt een plek in de eigen berging. Aan de J.G. Sandbrinkstraat bevindt zich de afgesloten entree met intercom. Vanuit de centrale hal zijn het trappenhuis en de lift bereikbaar. Hier begint het gevoel van comfort en gemak dat je overal in het appartement terugziet. Vierde verdieping Level 1: Met de lift of trap bereik je de bovenste verdieping van het complex, waar de entree van het appartement zich bevindt. De ruime hal biedt plaats aan een garderobe en meterkast. Op deze woonlaag vind je een aparte werk- of kantoorruimte wat ideaal is voor thuiswerken, een hobbyruimte of logeerkamer. Een flexibele verdieping die zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen. Level 2: Hier bevinden zich de slaapkamer, het balkon, de badkamer, het separate toilet en de inpandige berging. De slaapkamer voelt als een echte privé-oase, ruim, licht en comfortabel. Vanuit bed stap je zo het zonnige balkon op het zuiden op, een fijne plek voor een rustig moment in de zon. De badkamer is strak en fris, voorzien van een ruime inloopdouche en een wastafelmeubel. Het separate toilet en de praktische berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, én de cv-ketel (vernieuwd in 2021), maken deze woonlaag compleet. Lever 3: Dit is het kloppend hart van het penthouse. De woonkamer is licht, ruim en sfeervol dankzij veel raampartijen aan twee zijden. De visgraatvloer en strakke afwerking geven het geheel een luxe uitstraling. De open keuken sluit hier perfect op aan en is uitgerust met een eiland met zitplaatsen. De bar, afgewerkt met een keramisch blad en voorzien van verlichting die via een app te bedienen is, nodigt uit tot lange ontbijtmomenten, koffiepauzes of borrels met vrienden. De woonkamer, slaapkamer en badkamer zijn voorzien van inbouwspots, wat bijdraagt aan de rustige en moderne sfeer. Het dakterras: Via een vaste interne trap bereik je het absolute hoogtepunt van dit appartement, het dakterras van circa 45 m². Hier geniet je de hele dag van de zon en van een vrij uitzicht over de stad. Er is meer dan genoeg ruimte voor een loungeset, een grote eettafel en groen. Buiten leven midden in het centrum, met veel privacy en een heerlijk vrij gevoel. Dit is echt een unieke plek om te ontspannen, te borrelen en te genieten. Complex: Dit appartement maakt deel uit van het appartementengebouw "Sandbrinkstate". De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 284,47. Bijzonderheden: • Penthouse in hartje Veenendaal; • Ca. 45 m² dakterras met volop zon; • Alle trappen zijn voorzien van smart verlichting met sensor. • Smart dimmers bij de gang, badkamer, slaapkamer en kantoorruimte; • Kleinschalig en verzorgd complex; • Instapklaar en luxe afgewerkt; • Energielabel A; • CV-ketel vernieuwd in 2021; • Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage én eigen berging; • NS-station en uitvalswegen dichtbij; • Winkels, horeca en theater op loopafstand. Interesse? Bel ons voor het maken van een bezichtigingsafspraak! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving
€ 370.000
Coûts d'achat (estimés): € 9.250
2 % de taxe sur le transfert (€ 7.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 379.250
2,78%
Annuellement
€ 18.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²